Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukamstylu

szukam własnego stylu kto mi doradzi?

Polecane posty

Gość szukamstylu

opisze jak wygladam 158cm wzrostu waga 47kg rozmiar 34 lub małe 36 wymiary 82/65/88 włosy krotkie do ramion ciemny braz oczy brazowe cera blada, szybko sie opalam nie wiem jakie nosic fasony ubran i jakie kolory to co chce ukryc to strasznie krzywe nogi i kosciste ramiona ale nie potrafie przytyc doradzcie w jakich sklepach mam sie ubierac i jakie ciuchy kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
w tytule jest "WŁASNEGO", kochana każda z nas ma inny styl więc my nie możemy wymyslić TWOJEGO stylu, ponieważ nie bedzie on twoj i bedzie to styl połączony kilku dziewczyn, które ci doradzą, w stylu kazdy musi sobie poradzić sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci doradzic co zakladac zeby w taka figura dobrze wygladac, bo ja mam 158 cm tez, tez jestem chuda, tez mam brazowe wlosy i oczy i jestem blada i sie szybko opalam. wymiary mam 82/57/82 wiec male 34 ale to podobne ;) moze jestesmy zaginionymi blizniaczkami? ^^ wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamstylu
no jasne napisz mi jak sie ubierasz moze cos mi podpowiesz wiadomo ze nie ubiore sie tak jak ktos napisze tylko chce rady aleby cos z tego dla siebie wziasc, chetnie posłucham, napisz mi jaki kroj spodni, bluzek, jakie kurtki, płaszcze chyba odpadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co ubieraj sie
w 5-10-15 a własnego stylu poszukaj jak zmienisz sie w kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamstylu
odwal sie pewnie ejstes wielka gruba baba i zazdroscisz filogranowym dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co ubieraj sie
głupi ten mój wpis, ale zazdrość trochę przeze mnie przemawia, bo ja za duża jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamstylu
kazdy musi znalezc swoj styl i zaakceptowac siebie moge ubrac buty na obcasie ale nic nie poradze ze jestem niska, kazda z nas by chciała wybrac odpowiedni wzrost dla siebie i wage ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, jestem taka przytyc nie umie musze wiec znalezc cos na swoja figure, a to ze nie moge sie unrab w fajnych sklepach typu monnari czy solar to tez mnie doboja ale trudno, za 10 lat jak przytyje to sie tam wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zmieniac wzrost, dziewczyno, jeszcze bedziesz dziekowac za taki ;) ja tam widze ze mnie ludzie zawsze zapamietuja dzieki niemu i traktuja dobrze bo \"taka slodka mala\" Ogolnie to male kobietki jak my moga sie inspirowac moda z Japonii, Korei itp. bo tam kobiety tez sa drobne a za moda bardzo podazaja, dodatkowo sa to slodkie zestawy ktore na filigranowych cialkach wygladaja bosko! Ja lubie wlasnie taki styl! Pamietaj, nie boj sie eksperymentowc, na malych i szczuplych wiekszosc rzeczy dobrze wyglada! wklejam linki ktore przyprawiaja mnie o zawrot glowy i chec przejazdzki do Japonii - natychmiast! : http://good-times.webshots.com/album/558783748nJCGZl?start=24 http://www.cct-fashion.com/ dzieki temu ze jestesmy drobne nie bedziemy glupio wygladac tak slodko i lalkowato ubrane ;) dla mnie wielki plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek02
Proponowałabym Ci nie pokazywać dekoltu (jeśli masz kościste ramiona to pewnie klatka poiersiowa jet podobna) Możesz także nakładać różne szaliki,wisiory które odwrócą uwagę od ramion.Możesz też nosić bluzki na których dzieje się coś ciekawego np.fajne naszycia,napisy.Możesz także spróbować bluzek z bufkami na ramionach.Są modne i bardzo ładne.Jeśli chodzi o krzywe nogi to nie chodź w rurkach bo one bardzo podkreślają nogi a już całkiem odpadają miniówki.Najlepiej gdybyś nosiła spodnie rozszerzone na całej swojej długości (ale nie dzwony,bo one sa niemodne)Spódnice-kopertówki do kolan albo odrobinę za nie.Skup się na środkowej części ciała bo na górze masz kościste raiona a na dole krzywe nogi.Więc kupuj bluzki które podkreślają talię paskami,kokardami.Wtedy człowiek skupia wzrok na środkowej części ciała.Co do kolorów proponuję kolory ciepłe tj.czerwień,pomarańcz,fiolet,zieleń bo np.czerń cię posmuci skoro masz bardzo bladą cerę, brąz odpada bo się z nim cała zlejesz xD szary kolor też mógłby Ci pasować bo ja mam brązowe włosy i pasuje mi.I to wszystko xD eh...za dużo się naoglądałam tych programów o modzie,projektantach i wogóle i teraz się wożę XD XD a styl w końcu znajdziesz.Miałam tak samo. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×