Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka_Br.

Imię NATALIA

Polecane posty

Gość Luśka_Br.

Nie Natalka, Nati, Natusia, ale właśnie Natalia, co o nim sądzicie? Podoba mi się tylko w wersji oryginalnej, pełnej; Natalia; wszelkie zdrobnienia już mi się nie podobają. Myślę równiez o Kornelii, ale boję się zdrobnień na rodzaj "Nela" czy coś, a tego nie zniosę :( Które ładniejsze, lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekneeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 3-miesięczna córcia ma na imię Natalia i bardzo mi się to imię podoba (mężowi także). Ja używam jeszcze zdrobnienia Natalka. Czasem patrząc na dziecko można stwierdzić jakie imię będzie do niego pasowało. Może to trochę głupie ale coś prawdy w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladne
a mi sie podoba to imie w wersji miedzynarodowej natalie, tak jak rynkowski spiewal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaaaaaaaaaaa
aniu ładne imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladne imie i polecam moze ich duzo ale imie bardzo ladne.znam i fajne i miej fajne natalie ale imie nie swiadczy o dziecku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Kocham to imię :) Jest takie ponadczasowe :) Zawsze modne :) szkoda tylko, że teraz tak dużo tych Natalek :( sama chciałabym tak córcię nazwać, ale nie chcę, żeby moja córa była jedną z 15 Natalek w klasie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze Cie
tylko nie to , strasznie oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na imie natalia
dostalam je po prababci i baaardzo je lubie. jak bylam mala to nie bylo innych natalek, zawsze bylam jedna... (no, byla jeszcze kukulska, prawie rowiesniczki jestesmy, to byl okres 'puszka-okruszka' i 'co powie tata' :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka_Br
Wiem właśnie, że oklepane, i chyba odwroce kolejnosc - będzie Kornelia Natalia. Też ładnie, moim zdaniem. Też mi się podoba wersja Natalie, ale nie zamierzamy emigrować :) Wiem, że jedna z forumowych mamuś, chyba mieszkajaca w Niemczech ma Nathalie, i też mi się podoba z tym "H" w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia oklepane? Nie znam zadnej małej Natalii ...Wszędzie tylko Julki,Weroniki i Wikorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Kornelia mi się nie podoba :( ale to Twoja dzidzia :) My też dla córeczki mamy wersję Natalia na 2 miejscu, właśnie przez to, że jest Ich aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taleczka
Ja mam na imie Natalia i na mnie mowily kiedys Talok ...ale przezwisko Talok mi sie nigdy nie podobal!! a teraz mowia na mnie Talka ,taleczka, Talunia, Talcia, Natala, Tala!!..te zdrobnienia mi sie podobaja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeee...
Natalia to naprawdę oklepane imię? Mieszkam w dużym blokowisku, tutaj ciągle rodzą się dzieci i przybywa Zuzanek, Kubusiów, Kacperków, Julii, Wiktorii, a Natalii nie ma dosłownie żadnej. Często przeglądam gazetę, w której są zdjęcia nowo narodzonych dzieci i tam też nie ma żadnej Natalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie duzo Natalii ja też rozważam Kornelię :) strasznie podoba mi sie to imie zarówno w wersjo żeńskiej jak i męskiej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
ja też jak bedzie dziewczynka nazwę chyba Natalia. W moim otoczeniu prawie nie ma Natalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NattD
Ogulnie Mam Na Imię Natalia Ale Wole Jak Na Mnie Mówią Natalka Natuś Natt Tuśka I Talka BoO Nie Podoba Mi się Moje Imię.dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia to bardzo piękne imię
skróty: - Natalka - Natala - Natuśka - Nacia - Natka - Natalcia - Natulcia - Natulinka - Natasza - Natalinka - Tala - Talia - Tuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nataliii
Ja też mam mała córeczkę Natalię. Szczerze mówiąc to imie niezbyt mi się podoba ale jak się tylko urodziła to od razu wyglądała na Natalkę :) Mówimy do niej Natalcia, Nati, Tusia, Tusik, Natuś, Natusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również podoba sie imię Natalia, ale Kornelia juz dawno chodzi mi po głowie...tylko jakie zdrobnienia do Kornelii...zbyt mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana2010
ja tez mam wybrane to imie dla coreczki, i tez zauwazylam ze ostatnio ich duzo, ale podoba mi sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam duzo natalii
1. Natalia Oreiro - wspaniała, piosenkarka i aktorka. 2. Natalia Lesz - Ładna, inteligentna i ma poczucie humoru. 3. Natalia Kukulska - sympatyczna oraz dobra z niej mama. 4. Moja koleżanka - bardzo dobrze sie uczy, ma dużo powodzenie wsród chłopaków, nauczyciele ją bardzo lubią. 5. Druga moja koleżanka prawie to samo co powyżej z wyjątkiem nauczycieli. 6. Moja siostra ma 2 latka i jest super mała mądrala. ps. wszytskie Natalie to osoby z duzym temperamentem, potrafia sie msic i sa zyilolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam duzo natalii
jak slysze julka, kubus, amelka, emilka, maja to juz mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podoba
szczerze, same zle skojarzenia i corki bym tak nie nazwala. ja swoja nazwalam bianca maria. ladnie he? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×