Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17stoletnia

tydzień temu przeżyłam swój 1 raz

Polecane posty

Gość 17stoletnia

kurcze a jeszcze niedawno myslalam ze bede sie tu wpisywać jako 30-letnia dziewica :P a tu nagle wszystko sie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaki z tego morał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaki z tego morał
????????????????????????/ serio, bo nie czaję po co i o co ten wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski ślimaczek
a co sie dokładnie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski ślimaczek
napisz temat topiku i do czego zmierzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
i jaki z tego morał - żebys mial/a taka ekstaze w doszukiwaniu się ukrytego głębokiego sensu. nie martw się, napewno rozszyfrujesz to przesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala+
gratuluje ja mam 20 lat i jeszcze sie długo nie zanosi na jakiekolwiek rozdziewicznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo ona się bała
że zostanie najstarszą dziewicą swiata a jednak jakiś łaskawca się wziął i ją przeleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
no bo ona się bała - to już nadinterpretacja :D wiesz to był taki ŻARCIK :o i nie żaden łaskawca tylko ten którego ja sobie upatrzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
Staję przed blokiem i wołam na całe gardło PIOOO-TREEK PIOOO-TREEEK chociaż nie znam żadnego Piotrka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
a za rok albo i nie znów pojawi się tu temat jak ten z dzisiaj: "MAM 17 LAT I ZNUDZIŁ MI SIĘ SEX!!!" no! ta akurat napisze "...18 LAT..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....
.... mieć troche więcej lat na ten pierwszy raz... śmiejesz się z 30-letniej dzieicy??? Ty w wieku 30 lat będziesz tylko starą ku***ą i zamiast cieszyć się że już ktoś cię przeleciał, będziesz cieszyć się jeśli ktokolwiek zechce cię jeszcze przelecieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
Podobno pierwszy raz pamieta sie do konca zycia :) Szkoda, ze nie znam imienia faceta, z ktorym to zrobilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
Ale zeby nie byc 30-letnia dziewica, zrobilam to, bo akurat nadazyla sie okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
a ja wolałabym.... - szczerze? to wspoluczuje komus kto ma 30 lat i wspolczułabym sobie gdybym w tym wieku przezywala swoj pierwszy raz. jak dla mnie, to by znaczylo że dopiero w wieku 30stki sie w kimś naprawde zakochałam. ale jak ktoś lubi samotne życie.. :D k*rwa to może jesteś ty. "urodzilas sie k*rwa to ksieżniczką nie umrzesz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....
woooow i co??? czekasz na nasze brawa??? oklaski??? "bo akurat nadazyla sie okazja"..... no brawoooo pierwsza okazja w życiu i już wykorzystana!!! :O medal ci mamy za to przyznać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
a ja wolałabym.... - 19.50 i 19.51 to byl podszyw. nie trzeba byc szczególnie inteligentnym żeby to zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zrobić to podobno koło 18 niż 30 :P Zdrowiej. No sorry, jak kobieta to robi koło 30 to znaczy, że coś było nie tak (nie koniecznie z nią, po prostu to nie jest naturalne, bo w tym wieku powinna mieć już dzieci, chyba że woli chore:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....
i to jest właśnie definicja ku**y : wykorzystać każdą "okazję" ja się szanuję, dziewczyno... i w przeciwieństwie czekam, aż dla kogoś będę tą "KSIĘŻNICZKĄ" a nie łatwym łupem... ok, już nie będę pisać ci żadnych złośliwości - jest mi ciebie i twojej naiwności juz wystarczająco żal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
a ja wolałabym.... - /i w przeciwieństwie czekam, aż dla kogoś będę tą "KSIĘŻNICZKĄ"/ - uważaj żebyś pajeczyną nie obrosła :D a skąd wiesz że ja dla Niego nie jestem? :D skończ swe marne wywody o szanowaniu, mam 17 lat i myśle że nie jest to jakiś chory wiek jak na 1 raz, predzej 30. idz sprawdz sobie definicje k*rwy bo widze że coś z tym u ciebie nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh....ghfgh
a ja mam grubo ponad 18-stke i jakos nie placze ze nie przezylam jeszcze tego swojego pierwszego razu... moj chlopak pomimo,ze jest starszy i juz raczej nie jest na etapie trzymania za raczke powiedzial mi kiedys \"pierwszy raz jest pierwszy i jedyny i powinien byc pamietny, chce zebys go pamietala i nie byl tylko dlatego,ze nadazyla sie okazja\" dopiero mnie zdziwko hapslo... i teraz chyba sami powinniscie widziec dlaczego lepiej czekac z tym...dlaczego lepiej zrobic to z kims bardziej odpowiednnim,a nie z kims kogo imienia nawet nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dziewiec lat urodzi dziecko? no spoko :classic_cool: A k*rwa to wulgarne określenie prostytutki :O Pokaż psychologa, który powie, że to charater :P Jesteś niedouczoną cnotką:P No to teraz zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
jaką okazję? :D o czym ty mówisz? :D czy ja coś takiego napisałam? myślę że masz jakiś psychiczny uraz i powinnaś to skonsultować z psychologiem :D uwierz mi mam się dobrze, w ciąży nie jestem, naprawde nie masz powodów do nerwów :D a teraz wdech i wydech.. :D idz sprawdz najnowsze statystyki jaki jest najlepszy wiek na 1 raz, na pewno wiedzą lepiej od Ciebie samej :D piszę Ciebie z dużej litery, bo mimo że mnie bezpodstawnie obraźliwie nazywasz, to mam do Ciebie jakiśtam szacunek i nie bedzie mi lepiej i fajniej jak Cię wyzwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a dlaczego
argument o 30 letniej dziewicy??? przecież można być 22letnią dziewicą albo 19 letnią... Bardzo dziwny argument. To że ja nie bzyknęłam się w wieku 17 lat nie znaczy że trzymałam dziewictwo do 30. Bo nie trzymałam. Ale jakbym chodziła do wyra za każdym razem kiedy "miałam okazję" to bym była najbardziej wyr***a w mieście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a dlaczego
a, to nie ja pisałam poprzednie posty, nie mam nic przeciwko bzykaniu w tym wieku ale argumentacja wydaje mi się kosmiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....
1. nie mam nic do tracenia dziewictwa w tym wieku ale nie jest to jakis szczegolny powod do dumy ani do zartow z tych ktore maja lat 30 i sa dziewicami (tu popieram wypowiedz "kurde a dlaczego") 2. zeby bylo jasne do 30stki mi daaaaleko i urazow nie mam zadnych 3. twierdzisz, ze ci od statystyk wiedza lepiej? wiesz dlaczego statystyki sa tak niskie, bo sa i dzieci, ktore zaczynaja w wieku 12, 13, 14 lat!!! to zaniza statystyki a swoja droga promuje sie taka mode na nie-dziewictwo wbijajac mlodym ludziom do glow ze nalezy dziewicwo starcic jak najwczesniej a juz 30letnia dziewica to najwieksza hanba i porazka zyciowa... 4. nie przejmuje sie ani toba, ani ewentualnym dzieckiem, ktore moglabys urodzic (albo i nie) w tak mlodym wieku - chce ci tylko uswiadomic, ze tak mogloby sie stac a jednak dziewczyna 17/18-letnia nie jest gotowa spolecznie i psychicznie na dziecko, jakkolwiek dojrzala by sie wydawala... 5. do persymona - to ty nie wiesz ze dzieci rodza sie po 9 miesiacach a nie po 9 latach od zaplodnienia??? faktycznie, zabraklo jednego wyrazu ale nie pisalam korekty do tego postu bo uznalam, ze ci, ktorzy beda go czytac sa na tyle inteligetni i uswiadomieni ze zrozumieja.... 6. kurwa to okreslenie i zawodu i latwej kobiety; prostytutka zas to tylko zawod - zeby odroznic jedna od drugiej, stusuje sie te dwa okreslenia (jak w tym dowcipie: jaka jest roznica miedzy kurwa a prostytutka? - prostytutka to zawod a kurwa to charakter) 7. co do nie-obrazania mnie to przeczytaj swoj post z 19:52 (ponizej zaznaczylas ze te z 19:50 i 19:51 nie sa twoje) 8. pajeczyna nie obrosne bo sie myje ;) a nawet jesli, to jest ktos, kto, gdy przyjdzie czas, rozpajeczy mnie.....;) koncze, bo mam wazniejsze rzeczy do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stoletnia
to żeś się dziewczyno naprodukowała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....
bo ten jeden post to odpwiedz na wszystkie powiedziane tu rzeczy (takze innych osob), ktore chcialam skomentowac jeden dlugi bo.... BO PO CO SIE ROZDRABNIAC...???? ;) to ostatnie - odnosie sie do wszystkich sfer zycia.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolałabym....
MIMO WSZYSTKO, POWODZENIA! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×