Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17stoletnia

tydzień temu przeżyłam swój 1 raz

Polecane posty

Gość 17nastoletnia
olallalalalala - kochanie nie zamierzam mieć dzieci :D wierz mi że potrafię o siebie zadbać. to że masz lat 19 i jestes dziewicą nie upowaznia cie do wyzywania mnie od dzi*ek :) nie napisałam że to dla mnie błaha sprawa, wręcz przeciwnie, może czytaj po 2 razy zanim odpowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalalalalallalaalalla
moge i to robie. bo jestes dziwka robiac to gdy masz 17 lat. a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze ze już rozpoczęłaś to
Teraz trochę ogonów zalicz, sprawdź jak któremu to wychodzi, który najlepszy, żebyś miała skalę odniesienia, najgorsze jak tego nie zrobisz i wydaje ci się że łajza jest super, nawet nie wiesz ile dobrego może cię ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda147
ech martwi mnie to jak ludzie teraz do tego podchodza...nie wazne ile masz lat wazne czy bylo to z osoba ktora sie kocha...ja mialam 21 lat i zrobilam to z moim obecnym chlopakiem z ktorym pewnie juz na zawsze zostane. On tez przedemna nikogo nie mial a jest starszy ode mnie o 5 lat ale ciesze sie ze zaczekal bo to nas bardzo mocno ze soba polaczylo i nie wyobrazam sobie zeby moj facet mogl miec jakas inna panne przedemna tak wiec jestem szczesliwa ze trafilam na tak wspanialego faceta ktory nie zaliczal co tydz stu dup na dyskotece tylko czekal na kogos kto go pokocha. Ja nie potrzebuje porownan zeby wiedziec ze jest mi dobrze a tracenie dziewictwa jak ma sie 17 lat i pisze sie o tym dla szpanu na forum jest zalosne,,,bo zaden z tego moral i honor...przynajmniej dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony
amando....nie kazdy facet zalicza "co tydzien ze sto dup" jak to subtelnie napisalas. byc moze twoj partner byl tak brzydki ze nie mial z kim tego robic.ot,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17stoletnia . wiesz ja tez mam 17 lat i swój pierwszy raz przżyłam ok 3 miesięcy temu, teraz gdy tylko przyjezdza mójchłopak to sie kochamy,. Jest o wiele bardziej doswiadczony, więc się od niego ucze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×