Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichociemna

do lektorow jez. ang.-zerwanie umowy zlecenia

Polecane posty

Gość cichociemna

Pracuje jako lektor jezyka angielskiego na umowe zlecenie. Umowa mam zawarta do czerwca 2008. Jak moge w rozsadny sposob rozwiazac te umowe, tak,zeby pracodawca nie mogl zadac ode mnie odszkodowania? Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Zaznaczam, ze pracodawca na pewno nie zgodzi sie na rozwiazanie umowy za porozumienim stron (czy jak to sie tam nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichociemna
Nikt nie byl w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichociemna
help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz w umowie
napisanego ile wynosi okres wypowiedzenia??? przeczytaj dokladnie bo to jest zazwyczaj napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichociemna
wlasnie nie mam :( moj szef nie przewiduje czegos takiego jak wypowiedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka paradka
nie zgodze sie z Tobą . Umowy nie można wypowiedziec tylko pod warunkiem że jest to umowa zawarta na okres krótszy niz pol roku jeśli nie ma klauzuli w umowie o czasie wypowiedzenia. z tego co widze zatrudniona jestes na okres dluzszy niz pol roku wiec obowiązuje Cię dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Umowa zlecenie nie ciągnie za sobą takich skutków prawnych jak o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca moze od ciebie zadac odszkodowania za niewykonanie zlecenia (za szkode jaka poniosl z tytulu niewykonania zlecenia). Musialabys sie z nim po prostu dogadac. Jak jest chamem, to niestety masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×