Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Donsan

Żona powiedziała że jestem inwalidą

Polecane posty

Gość Donsan

Powiedziała że wyszła za mnie bo uważa że jestem jakiś ułomny i taki trochę kaleka. Ojciec mojej żony jest inwalidą.I powiedziała że ma tak bo tak była wychowana,pomagać i opiekować się innym . Żona stwierdziła że ja jestem taki trochę jak inwalida i dlatego wyszła za mnia za mąz.Żeby się opiekować mną.Stwierdziła że taki pierdoła ze mnie i jełopa jest. Aż mnie szlag mało nie trafił. Nie jestem ułomny, i inwalida jakiś.Normalny chyba facet ze mnie. Ale że żona mnie tak traktuje to dla mnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOOMV
powiedz jej ze takie powtarzanie schematow zyciowych jak jej wybor to tez jest rodzaj kalectwa wiec jestescie para inwalidow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
chce mieć inwalidę to sie tak zachowuj....aż zobaczy różnicę i przeprosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donsan
Żona już mmnie przeprosiła. Ale to boli że wyszła za mnia za mąż bo jestem kaleką. I chyba dalej jednak tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspollokatorka rottweilera
to zapytaj w jakich obszarach jestes inwalida albo przemysl kto placi rachunki, mysli co jest potrzebne do domu, czy ty naprawiasz jak sie cos zepsuje czy wylacie mechanika/ hydraulika czy umiesz wkrecic zarowke czy ona to robi czy w miare dobrze zarabiasz czy jestes pomyslowy i aktywny w seksie jakis powod takiego myslenia jest a moze wygladem przypominasz jej ojca i zadna twoja wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donsan
Żona po prostu szukała takich facetów jak jej ojciec tzn takich których uważała ża są inwalidami. Uważa że sobie nie radzę w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISZĄC TAKIE BZDURY
jak ty odnosze wrażenie, że jestes uposledzony umysłowo i to w stopniu znacznym, więc współczuję twojej przyszłej żonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donsan
Ale czemu myślisz że jestem upośledzony pisząc to co mówi żona. Chciałem po prostu napisać to co mi mówiła i zapytać o zadanie innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×