Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadomka

w co się ubrać na Sylwka, doradźcie bo juz zgłupiałam..

Polecane posty

Gość niewiadomka

otóż, jestem wysoka i szczupła, a Sylwestrowa zabawa będzie w wynajętym pomieszczeniu ( z miejscem do tańca) idę z chłopakiem, a poza tym będzie jeszcze około 20 osób, większości nie znam.. nie ukrywam, że zależy mi na dobrej prezencji :D proszę, doradźcie coś... myślałam nad rurkami i jakiejś wystrzałowej, seksi bluzce..ale sama już nie wiem... help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek02
Ubierz się seksownie a zarazem z klasą ;) Żebyś nie wyskoczyła jak Doda z przeogromnym dekoltem itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomka
motylek02 a co to znaczy seksownie i zarazem z klasą?? tzn, co konkretnie masz na myśli?? może mi coś zaproponujesz? bo ja nie mam koncepcji.. na codzień ubieram się we własnym stylu, niczego nie kopiuję.. ale w ten wyjątkowy wieczór chciałabym wyglądać seksownie i kobieco...doradźcie coś, proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomka
w sumie to też wolałabym kiecke bo zazwyczaj chodzę w spodniach, ale nie wiem jaką..i co do tego?? nie znam się zwyczajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Kobieta kobieco i seksi wygląda wyłącznie w spódnicy ale najładniej w sukience (a szczególnie w ten wieczór) sukienka dopasowana kolorem i krojem do sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tam ubrała jakas seksow
na sukienke...nic balowego bo koncu wyglada z eto taka imprezka wsórd znajomych, ale jak pryzjedziesz w spodniach a inne panny pewnie w sukienkach to na pewno dobrej prezencji nie zrobiusz..zreszta rurki i bluzke to mzoa ubrac na balety lub na randke ale na sylwka trzeba sie odwalic. załóż jakas krótka dopasowana sukienkę i szpilki. ja pewnie spedze ten wieczor tylko z moim facetem a kupiłam sobie dopasowana złotą sukienkę...cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo ktoś się nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomka
dzięki kobietki :):) no chyba macie racje...sukienka będzie lepsza.. a mam taką nawet, obcisłą, czarną, do kolan z gorsetowym wiązaniem z tyłu i atłasową tasiemką, bo ostatnio byłam na weselu..może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomka
jest z satyny, taka bardziej elegancka, a i zwęża się dołem i bez ramiączek..no nie wiem czy nie za bardzo elegancka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×