Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdaa87

co na szybkie gojenie się ran,otarć??? Proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość magdaa87

Pół roku temu,sama robiłam sobie paznokcie żelowe ( już nigdy w życiu nie zrobie ) i przy piłowaniu tipsów wyjechałam pilniczkiem na palec tuż przy paznokciu,zdarłam tam trochę skórę ale pomyślałam że sie zagoi,a tu nic. Smarowałam już maścią z wit. a, Tormenthiolem i nawet moczyłam w Rivanolu i nic nie pomagało,męcze sie z tym już pół roku,nieraz zahaczę gdzies o tą zdartą skóre koło paznokcia i to bardzo boli,rana robi się większa,przy czym brzydko to wygląda :-( Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt
przykladaj aloes zywy.mnie pomoglo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniecione liscie krwawnika badz babki szerokolistnej, olejek z tea tree badz lawendy, olejek z krwawnika -tyle pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panthenol w piance
12 zł w aptece.Łagodzi ból i przyspiesza gojenie.Mnie wyleczyła z otwartych poparzonych ran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scaldex
Scaldex maść do stosowania na skórę jest połączeniem substancji pochodzenia naturalnego, antybiotyku o szerokim zakresie działania i witaminy A. Skojarzone działanie substancji biologicznie czynnych zawartych w wyciągu propolisu, kwiatu nagietka i bacytracyny decyduje o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych preparatu. Lek działa odkażająco, przyczynia się do szybszego oczyszczania ran z produktów przemiany materii i elementów martwiczych. Witamina A przyspiesza procesy odnowy uszkodzonej tkanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóz
Najlepszy jest naturalny kolagen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo tylko, że koło paznokcia u nogi jakieś pół roku temu wycinałem paznokieć i minimalnie zahaczyłem o skórę i troszkę ją rozdarłem rana 1mm na 1mm myślałem, że się zagoi, ale tu nic zrobiło się nie ciekawie podobnie jak u Magdy nie razu urażam się i bardzo to boli. Co proponujecie na szybsze zagojenie tej ranki. Aktualnie stosuję tribiotic i rivanol i jakieś tam efekty widać, ale trzeba mi coś bardziej skuteczniejszego, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaDuża
Apipuder -jest z propolisem i cynkiem,świetnie wysusza. Mi pomógł na ,,wygryzione" stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
tea tree oil:) na lokciu kilka dni temu zrozbilam sobie duza paskudna rane:( zarylam nim w kostke brukowa.Posmarowalam sobie tym olejkiem na noc rane.Powiem szczerze,ze bardzo wyschla zrobil sie wielki strup.I fajnie,bo wiem,ze nic nie bedzie sie paprac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iśka222

znam problem zacięć przy robieniu paznokci, mnie często się to zdarza. I jeszcze zacięcie kartką papieru, maleństwo a jakoś długo się goi. Dlatego takie zranione miejsca smaruję żelem help4skin i bardzo szybko się goją, a przy tym są zabezpieczone przed zakażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę szczerze polecić Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji w Warszawie, która umożliwiła bliskiej mi osobie wyleczyć sporą ranę. Teraz nareszcie ta osoba może żyć bez bólu i sączącej się rany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×