Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thai

ratunkuu!!! co na prezent dla 13-letniego chlopca??

Polecane posty

pomozcie....swieta coraz blizej, a ja nadal glowkuje co kupic?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dahi
moze cos z elektroniki, moze gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnaaanna
komórka,gry komputerowe,książki,słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaaaaaaaaaaaaaa
książka polecam fantazy np najstarszy lub eragona - sama czytałam są świetne mój 12 latek je uwielbia, buty ( np adidasa są w promocji w realu za 119 zł, zestaw kosmetyków ( żel pod prysznic + dezodorant), gra ostatnio na fali wiedźmin, mp3 już od 80 zł w promocji, firmowa koszulka np nike nie sa drogie a wiem że dzieciaki takie lubią, koszule z ,,odcinanymi " rękawami w HM sa super kupiłam synowi pod choinke za 49,90 jeszcze kilka innych rzeczy ale i tak sie już rozpisałam pisze o tym co lubi mój syn pozdrawiam i życzę wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
klocki lego np. technic lub książka fantasy- trylogia Pullmana lub Pratchett- Kapelusz pełen nieba, Zimistrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magiczne drzewo wszystkie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo ciekawych rzeczy znajdziesz na stronie bardzo fajnej porównywarki cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ jest tam wszystko w zasięgu ręki i zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu, polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz prezentu dla 13-letniego chłopca tutaj na pewno coś znajdziesz http://www.cozacena.pl/ Na tej stronie możesz porównać ceny przeróżnych zabawek. Same plusy bez niepotrzebnego biegania po sklepach porównujesz ceny i wybierasz ta najtańszą. Wystarczy kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolp
moim zdaniem ebook, z jednewj strony elektronika, a z drugiej na pewno edkuacja:) zależy jaki masz budżet, ale w sferisie widziałam całkiem tanie czytniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że nastolatkowie bardzo cieszą się z tego typu prezentów. Bo czy to nowa bluza czy dres sportowy do grania w piłkę, czy gustowny zestaw koszula + marynara, jeansu, joggery, swetry, koszulki... Asortyment mamy naprawdę duży, z pewnością każdy nastolatek świetnie się u nas odnajdzie :) Zaglądajcie do nas --> www.Ombre.pl W sklepie co chwila pojawiają się nowości i fajne promocje, teraz od tygodnia lata zimowa wyprzedaż. Warto odwiedzać nas na bieżąco :) Z a p r a s z a m y = )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze sprawdzam co jest akurat na czasie, np. w klubie zakupowym https://www.limango.pl/ i wybieram z kilku rzeczy, które mi się spodobały. Plusem jest to, że mam tu naprawdę różne rzeczy do wyboru i nie jestem ograniczona przedmiotami tylko jednej konkretnej marki, to jednak pomaga w znalezieniu czegoś fajnego, mimo że zajmuje trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się spóźniłaś z odpowiedzią o całe 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka111
Bardzo często zamawiam prezenty dla swojego syna na sferis.pl jest w czym wybierać i ceny są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto zainwestować w jakiś super voucher, bo kupujesz wspomnienia, a nie rzeczy. Ja kupiłam chłopakowi lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly, a jak wiadomo faceci lubią adrenalinę, więc to był strzał w dziesiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×