Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fees

Tabletki = seks do końca ??

Polecane posty

Gość hgftg
właśnie...i dlatego robię wszystko aby nie mieć dziecka...ale dla niektórych to jest dziwne....ja nie rozumiem jak można tak lekko podchodzić do tego czy się będzie matką czy nie...dziecko powinno byc chciane ,planowane a nie z jakiejś głupiej wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
duża mi---> no i jesteś kolejną niedoinformawaną....99,9 a nie 99 jak napisałaś to jest zabezpieczenie przy dobrym stosowaniu ..a to o,1 % to jest chybił trafił..wpadniesz lub nie.....a biegunka,antybiotyki obniżają jeszcze bardziej a nie ten 0,1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze żeby tabletki to było lekkie podejście, to obecnie najskuteczniejsza metoda anty, lekkie podejście to moze byc np. stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam tylko tabletek....
po co mi gumka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
jest najskuteczniejszy...ale błagam przeczytajcie ZE ZROZUMIENIEM ulotkę a dowiecie się nie chroni w 100% jak to niektórzy sądzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, wez sie uspokoj i nie wciskaj mi, ze jestem niedoinformowana. Ja tutja nie pisze zeby przytaczac statystyki, tylko zeby naocznie pokazac jakie sa szanse.. i nie bede pisac z dokladnoscia co do przecinka, tylko dlatego, zebys mogla sie przyczepic. Skoro ja jestem niedoinformowana, to Ty jestes w takim razie lekko ograniczona skoro nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Ale niestety takich wlasnie dziewczyn pelna jest kafeteria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
jej, dziewczyny to sa gorsze niz faceci, heh dobrze nie ma tak dobrze rozwinietej pilki noznej kobiet bo niestety ale byloby duzo poszkodowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
jesteś niedoinformowana skoro sądzisz ze ten o,1 % nieskuteczności jest przez inne leki...puknij się w głowę to może zmądrzejesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że nie chroni w 100% no i co? to nie jest loteria w przeciwienstwie do stosunku przerywanego. Wiele kobiet stosuje tą metodę z powodzeniem kilka lat, a lekarze nie spotykaja sie z wpadką w dajmy na to 30 letniej karierze. Nie ma paniki w ogole nie wiem o co chodzi. A chyba wolałabym pewnego dnia sie dowiedzieć \"hura! jednak jestem w ciąży\" niż z kalendarzem w łapie krzyczeć do męża \"do wyra ! dziś owulacja\" żeby mieć to magiczne dziecko- \"chciane i planowane\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
no to ty...ja wcale nie chcę dzieci i nie będą myśleć czy tabletki zadziałały czy jednak nie,, i znajdę się w tym o,1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
KAZDY Z NAS JEST W PEWNYM SENSIE NIEDOINFORMOWANY JA CHCIALAM SIE TYLKO DOWIEDZIEC W JAKI SPOSOB SIE KOCHACIE ale widze, tylko jedna przedstawicielke tabletek + gumek tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgftg ja jeszcze używam gumki...nie ufam tabletkom w 100%...a nie chcę zaliczyć wpadki hgftg to poszukaj dobrze na innych topikach...jest kilka o tym jak dziewczyny jadły tabsy i wpadły...a ja biorę to i to ponieważ tabsy nie chronią w 100%.. a jeśli połącze to z gumką to mam 100% hgftg nigdy nic nie wiadomo...był tu taki topik że dziewczyna wpadła biorąc yasminelle I Ty chcesz zebym ja sie w glowe pukala??:):) smieszna jestes:) A ja za stara, zeby wdawac sie w debilne dyskusje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba wolała sie wysterylizować niz brac tabletki do konca świata. Poważnie to aż niezdrowe skoro nie chcesz dzieci nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
śmieszna bo za wszelką cenę nie chcę zajść w ciążę...ty jesteś śmieszna że tak łatwo podchodzisz do macierzyństwa...jest dziecko to jest nie ma to nie ma...ciekawe czy przy 5 też tak powiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jakas obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jakas obsesje
???to mi trąci lekką nerwicą natręctw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
przypominam dziewczynki ze sterylizacja tez nie daje 100 % pewnosci Dajmy juz spokoj ,ktos chce uzywac gumek i tabletek ,prosze bardzo Cieszcie sie tym ze i tak jak narazie jestescie w wiekosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgftg
a ty mi trącisz głupotą...nie każdy chce mieć dzieci...tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jakas obsesje
ale serio,diagnozował Cie ktos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz. Gdzie Ty madra kobieto wyczytalas jakja podchodze do macierzynstwa, albo jak ja sie zabezpieczam?? Wiesz co to CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM? Tak sie sklada, jezeli juz koniecznie interesuje Cie MOJE SMIESZNE podejscie do macierzynstwa, ze jestem mezatka, dzieci moglabym juz dawno miec, ale ich nie planuje, w zwiazku z tym tez nie mam i jestem szczesliwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrd
ja tez póki co nie planuje potomstwa i DLATEGO biore pigułki.O!takie mam nieodpowiedzialne podejście do macierzyństwa.a w ogóle to jestem głupia:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fees
ta mala ukryta ironia mnie rozsmieszyla, dobre heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam 150% środek antykoncepcyjny: brać pigułki, jednocześnie stosujac prezerwatywę razem z głobulką i jednocześnie nigdy nie zbliżać się do tego mężczyzny w tej prezerwatywie bliżej niż na odległość metra. Oj, dzieci, dzieci... Po to to jem, żeby bez prezerwatywy i do końca. Bo o to też niektóre pytają. Te co jedzą pigułki, jednocześnie używają globulek i prezerwatyw i jeszcze dodatkowo nie kończą w srodku to wg mnie jeszcze w ogóle nie dojrzały do współżycia. Za wcześnie zaczęły uprawiac seks, niezależnie ile mają lat wg metryki i niezależnie od ich stanu cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore tabletki i kocham sie do konca zawsze i nie obawiam sie przed ciaża tez brałąm 3 lata i nic sie nie trafiło terza po ciazy tez biore i jest ok szalenstwa na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i troszeczke mi sie smiac chce :) mam 17 lat moze i jestem ta GOWNIARA ale to nie wiek decyduje o dojrzalosci. Tydzien temu bylam u ginekologa. Biore mercilon Dopiero 3 dzien. i nie wie rze ze przy regularnym braniu hormonow zalicze wpadke. nawet na ulotce pisze kiedy jest potrzeba stosowania dodatkowej antykoncepcji. wszystkie piszecie ze tabletki nie maja 100% pewnosci. lecz chyba nikt tez nie napisal ze sa skuteczne w 99,9% To bardzo duzo. a 0,1% to poprostu bezmyslnosc kpbiet. gdzies czytalam na forum wypowiedz ze kobieta nie brala reguralnke tabletek. i sie wypowiadala ze to przez to jej organizm sie broni sam przed plemnikami i sie nie truje :) ten 0,1 procent nalezy do takich dziewczyny ktore zapominnaja tabletek lib prpbija byc same dla siebie ginekologami, palaalbo imprezuja i to co polknely zwroca z hektolitrami wodki. Hormony polaczone tez nie za dobrze. organizm soe do konca rozreguluje i wieksze ryzyko ze albo bedziesz bezplodna albp mniejszy procent zabezpieczenia. kazdy mysli po swojemu. nie tpzumiem co wam tp daje wyklucanie sie na forum. ktos nie ufa tabletka tp uzywa gumki chociaz ja rpwniez nie wiem jaki to ma sens. nie.wiem po cp sie truc i nie wiele przyjemnosci miec seksu przez lateks... do przemyslenia wlasnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reflekcje bardzo dobre.Po to bierze się tabletki,aby korzystac z pełnego i naturalnego sexu.Stosunek z latexem to nie to samo.Tabletki,tez uposledzają zmiejszajac wilgotnośc w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, chętny na seks telefon? Slodko jeczaca mloda studentka zaprasza na sex telefon. Fotkę znajdziesz tutaj: http://sextelefon.bzykacz.pl/natalia/ Jesli podobnie jak mi sprawia ci przyjemnosc sluchanie kogos kto sie masturbuje zadzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×