Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskkiiii

Czy są ludzie pracujący poniżej 1500 zł brutto???

Polecane posty

Gość ciekawskkiiii

Kto z was ma mniej niz te 1100 na reke ??? Jak zyjecie? Maly fiat jest dla was marzeniem? Chyba juz za komuny bylo byl lepiej.... takim ludziom co pracuja za 900 zl... Przynajmniej wczasy by mieli i szanse na wlasny samochod (marki Fiat, albo Trabanta)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na próbnym okresie w 1pracy mialam wlasnie 1500 brutto. Teraz dostalam podwyzke. Ale. To byla jedyna praca w ktorej tyle oferowali- wszystkie inne pensje gdy szukalam pracy były ponizej 1000 :O takze niestety wielu ludzi pracuje za takie pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze sa
skończyłam studia i doatałam posadę za ... 670 zł ne rękę. śmieszne. wiem. ale takie jest życie. dodam, ze na umowie jest posada "kierownik biura" a robiłam za gońca, sprzątaczkę, kadrową, sekretarkę, księgową itp. miała dość i zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze sa
wcześniej przez rok byłam na stażu za 460 zł. to jest dopiero kasa! nawet na rachunki nie wystarczało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gff
ja pracuje od 4 lat jako pracownik biurowy i tyle zarabiamo.od czego zalezy wysokosc wynagrodzenia? bo chyba mailym murzynem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahghhhhhhhhh
A jak wy utrzymujecie rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahghhhhhhhhh
A mowia w TV ze brakuje rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest źle przecież
pierwsza moja praca (jeszcze w czasie studiów) to było 800 zł na rękę. tuż przed obroną dostałam propozycję w innej firmie i teraz mam 1900 na rękę + premia + trzynastka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale sie nie dziwie
ze tylu ludzi wyjezdza przeciez to jakas parodia, jak mozna tak zyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wpisu wyżej
taka jedna wybredna - Twoja mama nie może zarabić netto 640zł ( pracując w pełnym wymiarze ), bo od najniższej płacy w 2007r. ( 936zł brutto) wychodzi więcej. Myślę, że albo ma dodatkowe potrącenia np pożyczka, dodatkowe ubezpieczenie itp. albo nie pracuje oficjalnie na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niebadz taka drobiazgowa, pomylila sie biedna dziewczyna o jakies 50 zl,bo z najnizeszej krajowej na reke ma 697.95, pi razy drzwi napisala ze mama zarabia 640 zeta, aty sie nie czepiaj tak przed swietami takich duperel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
Skoro sie cenicie na 1500 brutto to wasza sprawa;) Fachowcy nigdy nie narzekali... Czy to komuna czy "demokracja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkkkkkkkkkk
jeszczerok temu pracowalem za 1500 na reke miesiecznie, przeskoczylem na swoje teraz mam 1240 zł za dwa dni pracy. boze zeby sie nie zmieniło a polepszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabo kombinujecie...
1500zł to mozna z palcem w doopie wyciagnac handlujac na czarno bele czym:o a jak ma sie pomysl to mozna wiele wiecej legalnie i wcale nie trzeba miec majatku na początek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkkkkkkkkkk
dokladnie tak popieram w 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasty blondasek
Mnie to nie przeszkadza że w Polsce są słabe zarobki bo i tak nie wrócę juz nigdy z Szwecji w której zarabiam podobnie jak w Polsce bo 1700 ale nie zł tylko EU i dlatego stać mnie np na wczasy w USA(Floryda) w eleganckim czterogwiazdkowym hotelu na które jadę już za parę miesięcy. :{) życzę wam ciężkiej harówy i egzotyki nad polskim morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuberek
hehe 6 kafli na miesiac chłopcze i czym ty kozaczysz, mysle ze to malo jak na prace na obczyznie ale nie wie mnigdy nie tyrałem za granica, ale wydaje mi sie ze przesadziles z tymi wycieczkami za te pieniadze. zarabiam podobnie jak ty 5 tysiakow miesiecznie sam krece interes mam 26 lat wyjezdzac nie mam zamiaru bo poco kaleczyc inny jezyk i byc traktowanym jak pracownik 3 klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuberek
hehe i jeszczeten nick "kasiasty" za te 6 kafli to i tu duzo nie kupisz, a wszwecji podobno zycxie drogie ale niezly socjal i chybla placa w koronach a nie w euro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasty blondasek
mi wystarcza ;) życie jest tu dla mnie bardziej "po mojemu" i mam więcej kumpli niż w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterox totalos
ja pracowałąm prze 5 LAT za 800 pln netto. dziewczynę która napisala wyzej ze zaszła w ciażę żeby uciec przed niskimi zarobkami uwazam za debilkę-to niczego nie rozwiązuje.dziewczyno jesteś jeszcze barzdiej pograzona. ja znalazłam sponsora, bo pracy innej niż za 1500 netto/ co i tak na nic nie starcza/ w pl nie ma. całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według GUS około 40% Polaków zarabia mniej niż 1500 brutto. Ja też się do nich zaliczam, ale na szczęście za pół roku wyprowadzam się do Londynu. A ci, którzy nie wierzą że można zarabiać mniej 600zł chyba nie słyszeli o umowie zlecenie :) Tam można \"płacić\" nawet 200 zł (przy okazji obchodząc wszystkie koszta pracy) i wielu byznesmenów na tym bazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterox totalos
a w londynie myślisz, że będzie Ci lepiej? i co niby będziesz tam robił, ile zarabiał? trzeba opłacać flata w funtach i jeść za funty. my, polaczki nie mamy tam czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzakowaty Polaczek
tylko broń boze do mojej ameryki bo tam zle i nie warto pisać ... po prostu nie jedzcie ok ziomy ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjaja
Po co przeliczac funty na zlotowki. Wystarczy jednostkowo. Np w Polsce zarobisz 1000 zl-litr benzyny ponad 4 zl W Anglii zarobisz 1000 funtow - litr benzyny 1 funt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjghjghjg
moja ciotka zarabia 500 zl na reke. na utrzymaniu ma jeszcze 2 dzieci, ktore na szczescie dostaja jeszcze rente po ojcu. nie musze wspominac, że wszyscy krewni łożą na utrzymanie tej rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×