Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tepa jak nic

PROSZE WAS PISZE JUZ TRZECI RAZ

Polecane posty

MAM 2 MIESIECZNE GO SYNKA OD SAMEGO POCZATKU SCIAGAM POKARM LAKTATORE A MALY SSIE SZTUCZNE BEBILON ALE MNIEJSZA Z TYM NIE O TO MI CHODZI.2 dni tewmu po sciagnieciu mleka moglam dopiero sciagnac po 24 godzinach tak mialam pusto w piersach a dzis juz sciagnelam o 10 rano i juz mam twarde i jeden mnie pobolewa niewiem co jest nie tak laktacja mi sie juz prawie kaczyla a tu dzis jest od nowa tylko zauwazylam ze chyba dostalam miesiaczke wczoraj czy to moze dlatego czy znow mie sie pokarm wyprodukuje pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie
Rozumiem,że chcesz sie pozbyć pokarmu?To po co ściagasz,ściagajac bedzie ci sie produkował.Ściagaj lekko tylko do opróznienia piersi ale pod prysznicem.Laktator bardzo pobudzi laktacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana używając laktatora to nigy nie pozbędziesz sie mleka w piersiach, bo tyle co ściągniesz to twój organizm bedzie to odbierał ze tyle własnie potrzebuje twoje dziecko... jesli juz chcesz pozbyc sie tego to musisz ściągać tylko do granicy ulgi, a nie wiecej, i tak stopniowo twój organizm bedzie produkował coraz mniej az w koncu przestanie... a ściągając pokarm do końca to tylko pobudzasz do produkcji mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×