Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mający dylemat....

1000 zł netto na umowe o prace czy 1700 umowa-zlecenie

Polecane posty

Gość Mający dylemat....

Hej! Pracuje za 1000 zł netto (czasem 900 płacą) na umowę o pracę. (8 godzin, 5 dni w tygodniu). Mam możliwość przejścia do innej firmy za 1700 zł netto (pozniej 1800). Jedyny minus,że tam gdzie więcej kasy umowa-zlecenie... Czy warto? Dodam,ze tu gdzie za 1000 zl pracuje, to lada moment moga mnie zwolnic... Moze warto popracowac na umowe - zlecenie (jestem po licencjacie, w trakcie studiow mgr, 2-go stopnia), podczas studiów, i bliżej obrony rozglądać się za pracą na umowe o pracę (jak studiuje to na umowe-zlecenie nie płaci firma ZUSu) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
na zlecenie firma zusu nie placi...tak czy inaczej bralabym zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mający dylemat....
No w sumie hmmm umowa zlecenie to troche inaczej niz umowa o prace. W sumie rzeczywiscie poki studiuje to moge pracowac na umowe - zlecenie, a przed obrona,albo po obronie magisterki poszukac czegos na umowe o prace (no i wmiare dobrze platnego),albo zbierac na bilet do Irlandii albo ... Holandii.. Jedynie na umowe-zlecenie urlopu platnego nie ma. Ale w tej firmie mimo,ze umowa-zlecenie mozna w roku 20 dni urlopu wykorzystac, platnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmfdfgdfmm...
pracowałam wcześniej na umowę zlecenie i urlop miałam płatny, ale szefowe były bardzo w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahghhhhhhhhh
Im sie bardziej oplaca dac urlop platny na umowie zlecenie, niz zatrudniac na umowe o prace (bo z umowy o prace wynika urlop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×