Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ups nie wiem

kiedy kupujecie wedline na swieta

Polecane posty

Gość ups nie wiem

u nas swierza bedzie tylko w piatek w sobote resztki z piatku martwi sie troszke czy nie zepsuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ja w niedziele
pojade do marketu gdzie produkuja wedliny na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie kupuję, wigilię i pierwszy dzień spędzam u rodziny, potem pewnie dostanę wałówkę do domu, więc nie mam zamiaru nic kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama sobie pieke, schab, szynke itp i to wystarcza - troche to czasu zajmuje ale jemy swieze i wiemy co jest w srodku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ja w niedziele
ale kolezanka sie nie pytała "czy kupujemy"tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie ewo przemądrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek z mojego wywodu jest odpowiedzią na temat - nigdy właśnie, właśnie ale sobie ktoś poprzedrzeźniał :) jak w pseckolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
Haris a moze sama sobie stan na kasie w sklepie w poniedzialek co ? 24 powinny byc sklepy pozamykane przed takim motlochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 grudnia
jest dniem roboczym, nie rozumiem oburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
a pracujesz 24 Haris ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addaaaawwewww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups nie wiem
ja pracuje to nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
dla wlasnej wygody w swieta innych zagonisz do roboty...aby te wedliny tego 24 bokiem ci wyszly...powinni wprowadzic zakaz pracy w swieta dla sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i powinni ale nie jestem ustawodawcą wiec nie pitol o mojej wygodzie skoro sklep jest otwarty to do niege idę, to chyba logiczne no chyba,że myślisz, że będę tego dnia jedyna klietnką ale raczej zonk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe dejot
spędza 24 na kasie w Biedronce wiec co się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
studiuje....sklepy sa otwarte bo sie to oplaca bo taka bananowa mlodziez jak ty lazi do sklepow nawet w Wigilie ...Wychodzi twoje prostactwo jednym slowem.... W Niemczech sklepy w niedziele sa nawet pozamykane i ludzie zyja...Ale tu tez wychodzi solidarnosc Polakow.... zero zrozumienia tylko jak tylk osie da drugiego wykorzystac...powinni wam tego 4 robic zdjecia zeby potem caly miesiac wisialy w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga robić foty, dynda mi to :O bananowa mlodzież :D to weź się do jakiejś partii zapisz i tam agituj a nie mnie zanudzasz swoją przedświąteczna frustracją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
Święta zaczynają się 25 grudnia,24 grudnia to normalny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zasada, ze ktos musi pracowac, aby ktos inny mial wolne:D ja wedlin nie kupuje, moj tesc robi zajebiste wlasnego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym po co sie oburzac, po to sa w supermarketach zmiany, ze nie pracowac nie wiadomo ile. Poza tym w swieta jest zakaz pracowania, wiec o co chodzi???? Wigilia to nie swieto. A jak lekarz, policjant czy strazak ma dyzur w swieta czy sylwestra w nocy to dobrze?????? Taka praca tez ma swoje wady i zalety, jak kazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula gula
cicho bądź pinezka, bananie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
tak porownuj prace strazaka czy pogotowia do kasjerki w supermarkecie.... gratuluje empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja racja tego się nie da porównać strażak z heroizmem ratuje zycie ludzkie a kasjerka...no cóż...nie uczyła się w szkole i teraz sprzedaje wędlinę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
ja nie pracuje w żadnym sklepie na kasie, nie jestem lekarzem ani strazakiem, a w świeta też muszę być w pracy- i to sie na pewno nigdy nie zmieni, wiec skoro ja muszę, to inni niech też pracują:Po, taka wredna jestem!A, i w Sylwestra też jestem w pracy, i żyję:P A wędlin nie kupuję, bo nie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×