Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ups nie wiem

kiedy kupujecie wedline na swieta

Polecane posty

Gość 24 grudnia
Wszyscy dla wszystkich” Julian Tuwim Murarz domy buduje, Krawiec szyje ubrania, Ale gdzieżby co uszył, Gdyby nie miał mieszkania? A i murarz by przecież Na robotę nie ruszył, Gdyby krawiec mu spodni I fartuch nie uszył. Piekarz musi mieć buty, Więc do szewca iść trzeba, No, w gdyby nie piekarz, Toby szewc nie miał chleba. Tak dla wspólnej korzyści I dla dobra wspólnego Wszyscy musza pracować Mój maleńki kolego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 grudnia
i taki jest porządek rzeczy i nie płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kupiłam schab do pieczenia i szynke do sałatki wszystko zamrożone.Mieszkam na przeciwko hipermarketu i nie mam zamiaru tracić zdrowia w kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ktoś napisał
wigilia to nie święto. Święto jest 25 i 26 grudnia a wigilia to wieczór przed świętem, kolacja. Też muszę pracować w ten dzień, w prawdzie w służbie zdrowia, ale w jednostce niepublicznej i też mi się nie uśmiecha, bo jak komuś pilne to powinien iść na pogotowie. A też muszę siedzieć i robić bo to normalny dzień. Gdybym miała kupić wędlinę zrobiłabym to w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego chocby względu
że taka wędlina ze sklepu to i tak ledwo wytrzyma te dwa dni, zanim zrobi sie ośłizgła i blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×