Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

stawy biodrowe- czy powinnam się martwic?

Polecane posty

moja coreczka ma 2 miesiace, niby wszystko jest ok-tak mowi lekarz, ale zalecono zrobic usg stawow biodroych( odpłatnie) nie dostalam skierowania. wynik byl nastepujacy: stawy biodrowe ukształtowane prawidłowo la/la wg Grafa. JAdra kostnienia symetryczne, centrują prawidłowo. pediatra po tym usg powiedziala : no tak myslalam ze troche słabo odwodzi i kazala zakladac na pampersa jeszcze pieluche tetrowa czy mam powody do zmartwien po takiej diagnozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się nie martwiła.Mojej córki usg wyglądało tak samo.To jest prawidłowy wynik.Pieluchowanie miała do 5 miesiąca--jak wszystkie dzieci u mnie.Potem usg i tetra zdjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie martw się:) szerokie pieluchowanie u mnie w mieście mają wszystkie dzieci do ok 6 miesięcy.Gdyby coś było nie tak to ortopeda zaraz zaaplikowałby wam frejkę.A jeśli to jest tetra to chyba bardziej profilaktycznie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją pieluchuję, bo tak sie robi i profilaktycznie i w przypadku dysplazji. Mala nie narzeka. Ja sama w wieku niemowlęcym mialam dysplazję, wyleczono ją i skaczę teraz jak sarenka :D Zakladaj dziecku tetrę albo i dwie - tak na wszelki wypadek. (Lata temu, nasze matki wszystkim swoim dzieciom tak robiły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam tetrę mam nadzieje ze będzie ok, może to głupie ale teraz mała jest trochę cięższa do noszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×