Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...butterfly...

Wszystko czego nie chciałbyś wiedzieć

Polecane posty

I pewnie tego wszystkiego nie chciałabym ci powiedzieć. Tylko mam problem, nie umiem zapomnieć. Bo niby jak zapomnieć...jak wystarczy twoje spojrzenie, twój usmiech, zeby przechodziły mnie dreszcze. Jak zapomnieć twój dotyk...niby niedelikatne dłonie, a jednak najwspanialszy, najdelikatniejszy jaki znałam...W twojej obecności czułam się jakby świat przestał istnieć, albo zatrzymał się w miejscu. A gdyby tak dalej...pocałunek, twój język w moich ustach...nie trzeba nic więcej...na samą myśl przechodzą mnie dreszcze, jeszcze nawet dziś. ach język...wspaniały, szybki, doprowadzający mnie do rozkoszy. Zatrzymał się świat??? Nie to jeszcze nie koniec...nawet fantazje były podobne. W sferze seksu miałam wrażenie jakbyśmy byli jednością. Ty męski, zaborczy,zdecydowany, a ja...zrobiłabym dla Ciebie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
oj motylek idealista polataj gdzie indziej a nie na tym forum nastolatków z nadmiarem testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
nie piszę o Tobie tylko o tych "inteligentnych" komentarzach jakie zaczną się pojawiać później chociaż tekst jest zabyt długi dla statystycznego forumowicza i nie będą go czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×