Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna/Poznań

Wittchen-portfele

Polecane posty

Gość Joanna/Poznań

Hej, co sądzicie o portfelach Wittchen?Upatrzyłam sobie taki za 220 złotych.Czy jestem głupia,jak mówi moja mama,czy też byście sobie kupiły/kupili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna/Poznań
Nikt nic nie teges? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupuje portfele tylko w wittchenie i bardzo je sobie chwale...co prawda mojemu narzeczonemu jeden wittchenowski rozpadl sie po 5 miechach, ale to musial byc niefart, bo ja mam juz 4 portfel ich firmy i jest raczej niezniszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż też zniszczył
po pół roku, ale myślę, że to specyfika jego zawodu. Bardziej od Wittchena preferuję Ochnik, mają miększą skórkę i tak je pięknie pakują, że samo opakowanie jest już sporą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
mi też w okolicać 5-6 miesięcy po zakupie się rozleciał, i też płaciłam ponad 200zł, mam jeszcze z tego taki schowek na klucze, mam go z rok i tez już się niszczy ja ogólnie nie polecam, jest wiele innych lepszych firm, które produkują skórzane np. portfele i nie , kosztują czasami mniej czasami więcej , ale trzymają kolo 5-6 lat, a nie miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
mam portfel wittchen od 5 lat i naprawdę jest nadal suuper- mało zniszczony skórka błyszcząca...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam portfel od roccobarocco tez kosztowal 220 a jest o niebo ładniejszy i trwalszy od wittchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna/Poznań
dziekuję za wpisiki.Jutro prawdopodobnie sobie kupie taki portfel.Co sądzicie o cenie?czy 220 zł to duzo na wittchen?Jakie inne firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ivinka+
".. ja mam juz 4 portfel ich firmy i jest raczej niezniszczalny." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a portfele Ryłko? dobre są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam firmy Valentini
i nie widac zniszczenia na nim.Wittchen to bardzo solidna firma.200zl za portfel to nie jest duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam!! Powierzchnia portfela baaardzo szybko sie niszczy i rysuje, a przeciez jak bedziesz trzymala portfel w torebce, to nie unikniesz kontaktu portfela z innymi przedmiotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w swoim sklepie portfeliki.com.pl ( Taka reklama podła ;) ) przymierzałem się w zeszłym roku do wprowadzenia do oferty i.. zrezygnowałem. Firma "poszła w chiny" a ceny pozostały na poziomie wstępu do klasy premium. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×