Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie mam pojęcia

Jaki prezent na 30-stke kupić żonie??????

Polecane posty

Gość pozne_rokokoko
Będę oryginalny, zafunduj jej sex z jakimś facetem, powinna być mega zadowolona. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozne_rokokoko
Miałem na myśli trójkąt, ty, żona i ten drugi :-) Myślę nad takim prezentem dla swojej, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jestescie bogaci, to pewnie nie ucieszylaby sie z kasy. Ja bym chciala wydac sama na siebie taka kase... ale ona ma super meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj bizuterii, niech ona sobie wybierze. kazdy ma inny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telefon z zamontowanym podsluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooooo, super sprawa, zwłaszcza, że autor postu urodziny żony ma już dawno za sobę, ale radźcie mu dalej, he,he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareks
Wiem jedno - prezenty do domu zdecydowanie odpadają. Moja żona ma wręcz na nie alergię :D Zawsze kupuję jej albo jakieś dobre perfumy albo coś z biżuterii. Pochwalę się, że ostatnio na vip-republic.pl wynalazłem jej piękne kolczyki. Porządnie wykonane i jeszcze miałem możliwość zwrotu w ciągu 30 dniu, gdyby żonie nie przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa2
Prezenty do domu odpadają a już na pewno nie kupuj jej czegoś do kuchni. To musi być coś tylko dla niej, najlepiej to chyba bielizna, tu maja fajne promocje obecnie http://ekskluzywna.pl choć może również być coś z perfum czy kosmetyków tylko musisz podejrzeć co używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieczka :) we dwoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Panie Kafe ta zona niebawem 40 będzie miec a wy dalej na 30poszukujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelsia
Ja bym była zdecydowanie za wycieczką we dwoje. Zawsze mówię, że w Karkonosze bo swego czasu bardzo mnie urzekły. W Świeradowie Zdroju jest taki klimatyczny pensjonat Malwa. Na pewno żona będzie zadowolona. Spędzi trochę czasu z tobą w pięknym i zielonym krajobrazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
Witam. Przesyłam nasze śmieszne propozycje na 30. urodziny - prezenty, które są jednocześnie oryginalne i śmieszne, a zarazem pożyteczne. Życzę miłego oglądania :) http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/30-tka/218 Zapraszamy też do kategorii "Dla Żony" Wysyłamy tego samego dnia lub odbiór osobisty tego samego dnia w Warszawie w naszym sklepie w Hali Kopińskiej!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agigigi
Proponuję zestaw naturalnych kosmetyków, są teraz na czasie. Ja zamawiam fajne, i niedrogie, na greendream.sklep.pl Mają tego bardzo dużo, gotowe zestawy upominkowe łącznie z pakowaniem, i pojedyncze kosmetyki. Do tego możesz dorzucić jakiś karnet na spa lub do kosmetyczki :) to się zawsze sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa777
Uważam, że zawsze najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego też warto zdecydować się na bukiet kwiatów. Na pewno ładne bukiety z dostawą na adres oferuje kwiatowa przesyłka. Tutaj http://www.kwiatowaprzesylka.pl/ jest jej oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoberrttooBunio
Erotyczna bielizna jest jednym z najłatwiejszych sposobów na ożywienie relacji partnerskich. Jeśli wybierzesz dobrze będzie to jeden z najlepszych prezentów jakie sprawisz jej i sobie :D Jeśli wybierasz bieliznę erotyczną jako niespodziankę dla niej, zwróć uwagę na: rozmiar ubrania jaki nosi, ewentualnie rozmiar biustonoszy oraz kolor. Ja kupiłem ostatnio mojej połowicy taki komplecik 3 częściowy :) http://www.erotyczny24.pl/donna-komplet-3-czesciowy-xl-p-2504.html Teraz są fajne też mikołajkowe - tematyczne wdzianka do których się przymierzam :D mój typ http://www.erotyczny24.pl/merrily-suit-l-xl-p-2978.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia023
Jeśli chcesz być oryginalny, to zajrzyj tutaj http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem . Można ta kupić voucher na lot balonem. Możesz kupić przelot dla jednej osoby lub też dla 2, a wtedy będziecie mieli balon na wyłączność. Jest to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na bieliznę :D ta z Obsessive jest ładna, dobrej jakości i niedroga - sprawdź na erotycnzy24.pl ja tam ostatnio kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z tym spamem na ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zrobił mi własnoręcznie tort i to była dopiero niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypsa00
zależy czego żona nie ma, ja polecam się rozejrzeć na avans.pl tam jest sporo ciekawych propozycji, coś wybierzesz, bielizna, kwiaty to oklepane prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantykz polski
ja kupiłem żonie na 30stke czekoladę milkę dużą, jedną róże i była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńska
ja od swojego męża dostałam piękny komplet biżuterii podajże ze strony www.eprezenty.pl- teraz się z nim nie rozstaje, to zawsze sprawdzony prezent nie mniej Panowie co do 30 czy 40 okrągłych urodzin - postarajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na topie jest dawanie rożnych voucherów. Może zabierz żonkę do tunelu aerodynamicznego? Masz taki choćby w Lesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romatyczny wypad do SPA i pokój all inclusive! A do tego kwiaty i seksowna bielizna np Obsessive! A i oczywiście coś mega nie zwykłego: lot balonem albo piknik na dzikiej plaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×