Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gareth

Przechwalająca się dziewczyna. Nie wiem co o niej myśleć

Polecane posty

Gość moim mmmm zdaniem
ona juz tak ma, taka ma osobowosc , taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznałem fajną dziewczynę, ale niestety zauważyłem, że jest mało skromna i po prostu lubi się przechwalać. Ona traktuje to jako coś normalnego, ale czasami mam ochotę powiedzieć jej wprost, że przesadza. Przykład - siedzimy sobie w knajpce, a ona zaczyna mi opowiadać jakie kursy kończyła, ile to już krajów zwiedziła, że znajomi uważają ją za bardzo mądrą. Czasami też potrafi napisać mi sms-a typu \"nie wiem czy Ci mówiłam, ale przebieram teraz w ofertach pracy i chyba będę musiała odrzucić z 10, bo żadna mi nie pasuje\". Po prostu załamka. Poza tym dziewczyna jest fajna, podoba mi się. Gdyby nie ten brak skromności. Ja też coś tam w życiu osiągnąłem, ale o tym nie mówię, bo po co. Jak coś ma wyjść to wyjdzie samo, ale nie będę się na siłę tym chwalił. Czy wy też lubicie się tak przechwalać? A może to jakaś próba dowartościowania się, bo już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myśleć. Po prostu ten typ już tak ma :) Nie daj się wciągać w te jej przechwałki, może sama stwierdzi, że w taki sposób na Ciebie nie wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskie oczko .
Strasznie dziwna jest :D I za takimi własnie dziwnymi faceci lataja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
Moze chce Ci zaimponowac, a moze boi sie, ze masz o niej zle zdanie i dlatego ciagle mowi o swoich plusach, zebys na pewno je zauwazyl, a moze po prostu jest skupiona na sobie i lubi sie przechwalac. Ciezko stwierdzic. Ja bym ja sama zaczela chwalic i zobaczyla jak sie wtedy zachowuje, czy traktuje to jako oczywistosc, czy sie cieszy czy moze jest zaklopotana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaznie jest tak, ze ludzie, ktorzy nadmiernie sie chwala tak naprawde sa zakompleksieni i czuja sie niedoceniani. Czlowiek pewny siebie i znajacy swoja wartosc nie musi nikomu nic udowadniac. A juz na pewno nie slowami, bardziej czynami. Dlatego podejrzewam, ze trafiles na laske, ktora ma jakis problem ze soba i probuje sie podbudowac. Ale to bardzo dziecinne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkaskarbonka
a czy ur. jest po 1981? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona chyba mysli ze w ten
sposob ci zaimponuje, wiec moze ja uswiadom delikatnie sugerujac, ze tobie to wszystko nie imponuje :) A na marginesie to chyba ma dziewczyna niskie poczucie wlasnej wartosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×