Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia kasia

Jak bardzo liczy się ocena na dyplomie?... help

Polecane posty

Gość kasia kasia

Zadzwonili do mnie że zostałam przyjeta do pracy. W branży finansowej. Przyszły szef poprosil o dostarczenie dokumentów typu dowód osobisty, wyniki badań itp, i równiez dyplom ukończenia studiów. Powiedzcie mi, czy jak zobaczą że mam na tym dyplomie 3 to mogą ze mnie zrezygnowac? znacie podobne przypadki? mam stresa normalnie... Wcześniej nie pytali mnie co mam na dyplomie ani o średnią ocen itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z perłowa
nie wiem, zalezy jaka uczelnia.. ale wiesz tam gdzie mozna sobie kupic lub zleciecic wykoannie projektu i miec za nic 5 to jednak liczy sie co umiesz.. mi braklo 0.08 cos takiego do 4.0:) ale pech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
Mi tez wlasnie zabrakło jakichś "groszy" do 4 :( i teraz całe życie bedę się bujać z tą tróją :( a skończyłam Akademię Ekonomiczną -studia dzienne. Nie były to jakieś lajtowe studia jak na tych wszystkich prywatnych zaocznych uczelniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia kasia--- mysle ze pracodawcy to nie przerazi, w koncu masz te studia w kieszeni wiec wazne ze je ukonczylas, mysle ze bardzie w tym przypadku beda liczyly sie Twoje umiejetnosci niz ocena na dyplomie, a umiejetnosci pracodawca od razu nie oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
eh, jakoś dałam rade! ale mi bylo wstyd tej trójki... ale gość tylko skserował dokumenty i poszło do kadr :) będzie dobrze -tym razem :D widocznie nie tylko ocena się liczy, ale ogólne wrażenie jakie zrobimy na pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×