Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pagmatwanie z poplątaniem

po ilu dniach agent zglasza moje czlonkowstwo w OFE do ZUSu

Polecane posty

Gość pagmatwanie z poplątaniem

zapisalam sie do jednego z OFE juz ponad miesiac temu, tymczasem tydzien temu dostalam list z ZUSU ze nie jestem czlonkiem zadnego OFE, ile czasu ma agent zeby te informacje zglosic do ZUSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz kopię umowy - a powinnaś mieć to zrób xero i wyslij do ZUS'u i problem przestaje być Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pagmatwanie z poplątaniem
mam xero, umowe zawarłam 13 listopada, list byl wyslany z Zusu 5 grudnia, doszedl tydzien temu, fakt faktem, od 13 list. do 5 grudnia jest kupa czasu zeby agent powiadomil ze jestem czlonkiem OFE, nie bede nic wysylac, sama sie tam przejde,bo jeszcze sie okaze ze bede brala udzial w losowaniu i cala wina przypadnie mnie, wiecie sami jaki POlska to porąbany kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agent przekazuje umowę do OFE i to OFE przekazuje ją dopiero do ZUS'u - skoro masz umowę to zadzwoń do swojego PTE i spytaj czy mają potwierdzenie przyjęcia z ZUS'u, przedstaw problem i poproś o zaświadczenie.... z ZUS'em dyskusje się prowadzi mając swoje racje udokumentowane na wszystkie możliwe sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zusy mają taki bałagan że możliwe jest również to że w jednym pokoju mają twoją umowę z ofe a z drugiego pisza pismo;) a tak na serio to zadbaj sobie o to bo zus tego na pewno nie zrobi, idź z kopią umowy do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwin-Mikke
Z ZUS-u ani OFE emerytury i tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×