Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anul

Wasze popisowe dania

Polecane posty

Prosze o pomoc, piszcie przepisy na wasze popisowe dania. Niedługo przyjezdza mój chłopak, a ja chciałabym co nieco przyrzadzić, bo on mysli że nie umiem gotowac i znam sie tylko na modzie, chce mu udowodnić ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiertelne spagetti albo lazania. Albo kurczak z dużą ilością tymianku i rozmarynu pieczony w całości z marchewką i cebulką+pieczone ziemniaki.Albo piersi zapiekane w bitej śmietanie. Na prawdę pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryczana i jaglana najlepsze
Jak weźmiesz kurczaka natrzesz majerankiem , pieprzem ,solą ze wszystkich stron, też w środku - nadziejesz surowymi jabłkami (najlepiej renetopodobnymi), zaszyjesz i upieczesz w całości to pycha... do tego ryżyk, albo kasza jaglana, dobra surówka - poezja To samo jeszcze lepsze, gdy w roli kurczaka wystąpi kaczka, ale to droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryczana i jaglana najlepsze
Ryba po "grecku" - Grecy się do tego przepisu nie chcą przyznać rybe normalnie smarzysz w panierce jak schabowe (ja lubie filety z mintaja bo bez ości), osobno dusisz dużą ilość poszatkowanej na grubej tarce marchewki, pietruszki, selera, cebuli - jak miękkie przyprawiasz przecierem pomidorowym, solą, można papryką słodką, ostrą jak ktoś lubi ostro (ja bez ostrej), jakby za kwasne to szczyptę cukru. Rybę na półmisek obłożyć tym sosem warzywnym (nie mam w nim płynu, całość gęsta) - nie ma tu żadnej zasmażki! - pyszne i na gorąco i na zimno do ziemniaków do pieczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryczana i jaglana najlepsze
A poza tym każdy mężczyzna lubi pierogi jak są domowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×