Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ----------------kursik--------

------Jestem na bezrobociu, jaki zrobić kurs??----

Polecane posty

Gość ----------------kursik--------

Jaki zrobic kurs?Jak w siebie zainwestowac? Co warto robic zeby pozniej miec dobra prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------kursik--------
poza tym z tego co doczytalam na interenecie urzedy pracy finansuja bezrobotnym kursy?Ktos korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25_dg
bylam na takim kursie z urzedu pracy a dotyczyl obslugi komputera,nie mniej jednak....wiedzialam wiecej niz ta sama osoba prowadzaca a co do rodzaju kursu to widze ze teraz znowu w modzie ksiegowosc(niekoniecznie glowna),kadry i place,wozek widlowy,logistyka i transport ja w okolicach sierpnia wybieram sie na florystyke i wlasnie kadry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------kursik--------
wlasnie tez myslke o florystyce.....a taki kurs UP tez finansuje??Tez mysle o fryzjeskim lub kosmetycznym lub masazu lub wizazu...tyle tego ze trudno sie zdecydowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25_dg
z tymi kursami to jest tak ze te tansze,np wozek czy kasa fiskalna sa finansowane przez urzad mozesz rowniez ubiegac sie o zwrot kosztow kursu,polega to na tym ze sam sobie znajdujesz np ta kwiaciarnie gdzie bedziesz sie szkolic ale ona musi wtedy zlozyc deklaracje w urzedzie pracy ze po skonczonym kursie zapewni ci zatrudnienie przez conajmniej 6 miesiecy,w przeciwnym razie urzad kasy ci nie zwroci moim zdaniem lepiej wydac swoja kase i znalesc profesjonalna firme ktora po kursie da ci certyfikat na urzedy uwazam nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------kursik--------
czyli tak jak myslalam to pic na wode z tym finansowaniem:)) Ona a jak chcesz robic ten kurs, bo powiem Ci szcvzerze ze mnie kusi baradziej, zeby zapytac w konkretnej kwiaciarni czy by mnie przeszkolili?Bo akurat szczegolnie podoba mi sie sposob robienia wiazanek jednaj kwiaciarni...myslisz ze by sie udalo namowic kwiaciarnie na cos takiego?? Bo przeciez mozna trafic na kurs gdzie bedzie promowany niezbyt wysoki poziom i wtedy wyrzucone pieniadze w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------kursik--------
tylko czy te kursy rzeczywiscie ucza nowego zawodu na tyle ze mozna pozniej szukac pracy w tym kierunku??Tyle szkolek sie potworzylo ze mam troche obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaj
KURS SPAWACZA!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prpozitione
Zrób sobie kurs cieciowania. Cieciowanie to jest przezadanie. Nocą śpisz w dzień się migasz i jeszcze ci płacą 4 zeta na godzinkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzad Pracy finansuje kurs jesli edzie mial gwarancje, ze po tym jakis pracodawca Cie zatrudni:) ja tez nie mam pracy;) chcialabym zrobic sobie kurs "kadry i place" i moze jakiegos itnesu;) moze masazu;) niedlugo [za 2lata:D] powstanie u mnie w gminie taki osrodek rekreacyjno sportowy , wiec eda potrzebne tego typu zawodu;) a moze zrobie jaks podyplomowke jeszcze i moze studium pedagogiczne, bo ma powstac tez liceum, wiec moze socjologia bedzie juz w liceach , a jak nie to wosu bym uczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA robilam kurs recepcjonista z jezykiem niemieckim finansowany przez Urząd Pracy , kurs trwal poltora miesiaca mialam zagadnienia z hotelarstwa , jezyka niemieckiego ,obsluge kasy fiskalnej , obsluge terminala kart platniczych . Oprocz tego dostawalismy pieniązki za to ze uczeszczalismy na kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indira G.
Ja robiłam kurs z ciecingu powszechnego. Zrobiłam licencję ochroniarską i zajmuję się cieciowaniem w banku. Kurs kosztował 2200, połowę zapłacił WUP, a ja musiałam zapłacić 1100 zł. Zarabiam teraz 750 zł i bardzo sobie chwalę. Nic nie trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olko
Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli jest się zdecydowany na jakiś kurs, można porozmawiać z UP bo istnieje prawdopodobieństwo sfinansowania ( w całości) kursu przez UP , nawet jeżeli wybranego kursu nie ma na spisie kursów oferowanych w danym UP. Ja dodatkowo otrzymałem zwrot za dojazdy ( kurs trwał 2 mies.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
KURS TECHNICZNY. Socjologia jest fajna jak ktos ma juz inny fach :) a zeby uczyc w szkole to trzeba miec uprawnienia a i tak na poczatek placa 1000 zl.. niecale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla facetów - można w UP zrobić kurs na prawo jazdy C+E (jeśli się ma już C) samo C też można zrobić , ale z kat. C zarobi się max 1500zł , z C+E można wyciągnąć już z 6000. tyle że jak się ma rodzinę to odpada , bo cały czas jest się w trasie , więc raczej praca dla samotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordżonno
Zrób kurs na naciaganie do piramidy finansowej Intway:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy mi ostatnio polecił świetne szkolenie po którym znalazłem genialną pracę. Szkolenie dotyczy przewozu towarów niebezpiecznych (tzw.kurs podstawowy) oraz przewozu towarów niebezpiecznych . w cysternach. Najbliższy kurs rozpoczynamy: 8.08.2014 w Łodzi - szczegóły znajdziesz na http://adrlodz.pl/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ,że sprzedaż to rynek, w którym zawsze znajdziesz pracę w sklepie, hipermarkecie.polecam ci zrobić kurs który przyda ci się nie tylko w pracy na stanowisku kasjerkim w firmie ale także w życiu prywatnym http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialn e-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ pytałam w moim urzedzie pracy czy taki robią mówili ,że nie więc poszukałam na własną rekę zrobiłam i nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie bedzie ktoś chciał oszukac w sklepie z kasą to po odbyciu tego szkolenia bedziesz wiedziała co robić! rzeczywiście godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten kurs kasjerski to ci sie na bank przyda.teraz jest dużo pracyw sprzedaży a jak się bedziesz chciała w sklepie zatrudnić i zobacza ,że znasz się na kasie to masz wieksze szanse;)wiem co mówię.szukałam pracy prze kilkanascie miesiecy ale jak zaczełam robić konkretne kursy to odrazu mnie zatrudnili,dobry póki co okres próbny;).kurs mi się już zwrócił. z całą odpowiedzialnością polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno szukała wartościowego kursu.ten Kasjer walutowy wlaśnie zaczełam i musze powiedzieć ,że rzetelnie zrobiony ,mega informacji i pochwalam ,że można nawet konsultowac się z Trenerem jak sie ma jakieś pytania.się okazało,że moja znajoma która ma sklep 10 osób przeszkoliła na tym kursie i mówi że nie załuje bo zaoszczedziłai ma pewność ,że pracownik nie zostanie przez Klienta oszukany!tylko korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kilku osób powyżej przekonałyście mnie co do tego praktycznego kursu.wiedziałm ,że trzeba kursy przydatne zrobić ,żeby się gdzies zatrudnić. ja mam kilka ze spredaży tylko i nie skutkują w znalezieniu pracy bo dalej szukam więc myśle i wierze ,że jak ten zrobie to się moja sytuacja zmieni.wiadomo cięzko z pracą więc trzeba się uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto poszukać czegoś na rekrutacyjnarewolucja.pl wiele szkoleń i kursów, które potrafią odmienić Twoje życie! na prawdę warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka222
Powiem tak, trochę to zależy od szczęścia czy jak zrobisz dany kurs to akurat bedzie zapotrzebowanie na to z czego kurs zrobiłas. Ale z takich pewniejszych rzeczy, to kurs na wózki widłowe. Ja zrobiłam, mimo ze podobno to sie kojarzy, ze tylko dla facetów, a nieprawda, zrobiłam i prace znalazłam w ciągu dwóch tygodni, dobrze płaca. I za kurs nie zapłaciłam dużo, 300 zł lub nawet mniej nie pamietam dokładnie, w Kursy Makro we Wrocławiu, porządny kurs, zero stresu, uprawnienia są, i elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka222
* o Kursy MARKO mi chodziło, za szybko pisze na klawiaturce i błędy robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursy fryzjerski jest dobrą sprawą, oczywiście trzeba mieć do tego trochę predyspozycji i polotu, ale to naprawdę dobry zawód i robota zawsze jest. Akademia Gnatyshyn na Ursynowie prowadzi takie zawodowe szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dobrać kurs do zapotrzebowania na rynku pracy. Co z tego że zrobisz kurs z dziedziny która Cie interesuje jeśli nie ma potem pracy. Ja osobiście proponuję kursy komputerowe, dobrej znajomość Office wymagają wszędzie, https://www.cognity.pl/ chyba ze to już znasz, wtedy tak jak mówię szukaj po ofertach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×