Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tamit

zarobki..nietypowe

Polecane posty

np przy wypełnianiu ankiet on-line. ktoś tak zarabia w ciao-survey? kurczę zarobiłam 34 zł, ale mi anulowali bo przez 6 mies nie miałam ankiet..ale o ile pamietam nie zgłaszali sie do mnie... mialabym na jakes pierdułki:P atak.. co to za polityka? Znacie jeszcze inne godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie tam kiedys (juz zdazylam zapomniec:P) powypelnialam te wszystkie dzialy i w ogole mi nie przesylali ankiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczę
ale jesteście naiwne! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarabiam w O\'Pignon marketing, juz od jakis 3 lat. Bardzo przyjemna sprawa - przysylaja mi ankiety raz na miesiac albo czesciej, po wypelnieniu dostaje poczta talon na 5 euro, ktory moge uzyc w calej masie sklepow, od Auchan poprzez Celio do biur podrozy. Talony sa wazne rok. Zarobilam juz ponad 200 euro przez te 3 lata, a odkladajac talony mam na jakies ekstra wydatki, typu ciuchy do pracy czy wino na prezent. Fajnie sie to wydaje. Ostatnio nawet dostalam produkty do przetestowania, za co oczywiscie tez placa mi 5 euro, plus kolejne 5 za wypelnienie ankiety nt uzywania danego produktu. Ogolnie nie narzekam. Trydnosc polega na tym, ze nie moznna si edo nich zglosic ot tak, trzeba trafic na banner na jakiejs stronie (ja trafilam na sstronie z AGD). Jestem tez u Consumer\'s Opinion, ale to jakies amerykanskie cos dzieki czemu zarobilam raz czek na 4 euro plus ilestam razy bralam udzial w jakistam losowaniu, oczywiscie bez rezultatu. :) Nie chodzi tu o naiwnosc, takie cos moze dzialac, trzeba tylko dobrze trafic, jak zawsze. Aha, zarabiam w euro bo mieszkam zagranica, ale O\'Pignon to miedzynarodowa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuppp podciagamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×