Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokoje nad morzem

ile zarabiacie na wynajmie pokoi na lato?

Polecane posty

Gość pokoje nad morzem

da sie wyzyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie slyszalam
ile/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisze z wlasnego doswiadczenia i nie na dzien dzisiejszy, ale jakies 10 lat temu, zaleznie od sezonu moja ciotka MIALA 10-20.000ZL ale do tego dochodza oplaty, prac ciagle trzeba itp. ale jakos z tego zyla. miala 6 pokoi, 200m od morza w miedzyzdrojach. jej syn ciagle z tego zyje, ile pokoi u niego jest nie wiem, ale on ma juz calkiem zrobiony pensjonacik i wiedzie im sie bardzo dobrze. zalezy to od kilku czynnikow odleglosc od plazy/pogoda/warunki... im blizej plazy i lepsze warunki tym lepsze zarobki, bo mozna wyzsze ceny dawac jakies 5 lat temu, za pokoj 2 os. bez lazienki brali 35zl/os, z lazienka 50zl/os. jak jest kiepska pogoda to jest cienko, ale jak jest dobry rok to masz wszystko porezerwowane:) wiem, bo w dziecinstwie wszystkie wakacje i ferie tam spedzalam:) ludzie czesto wracaja w to samo miejsce jak jest przyjemnie, do ciotki przez kilkadziesiat lat przyjezdzali ci sami ludzie:) zima czy na sylwestra/swieta, tez mozna pare groszy dorobic, bo ludzie dla samego powietrza przyjezdzaja:) ale jesli o mnie chodzi, polecam raczej gory, tam sezon prawie caly rok jest:) odnosnie pytania w temacie, robisz sobie kilka wersji i kalkulujesz ile masz pokoi/miejsc i jak to wyjdzie w sezonie. zarobic mozna calkiem ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×