Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet jeden

Zaplodnienie

Polecane posty

Gość a co tu gadać
jest mozliwość - korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że NFZ to świnie
powinni do tego dokładać, a nie tylko kłody rzucają ludziom pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee tam
w państwie wyznaniowym nie żyjemy to sobie księża mogą mówić. o seksie przed ślubem też mówią i czy ktoś tego słucha... Kościół tylko nie zdaje sobie sprawy że przez takie martwe prawa traci autorytet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlaty
Ksiadz moze sobie pogadac akurat ci co najwiecej moga powiedziec na ten temat czyli wychowywanie dzieci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj to
nie chodziło mi o zdanie księży. To fakt, księża nie znają się na wychowaniu dzieci, bo to są ojcowie od święta. Nie spędzają codziennie czasu ze swymi dziećmi:) bo wielu z nich ma dzieci. Podając link do tej strony chciałam niektórym uświadomić, że po zapłodnieniu in vitro zostają zarodki:( to jest człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee tam
no wiesz te zarodki to świadomości nie mają, mózgu nie mają, oczu nie mają. Równie dobrze może ci być żal plemników, czy komórek jajowych. Nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna ja
zarodki, które pozostaja można zamrozić i wykorzystać , kiedy bedziemy gotowi na kolejne dziecko, albo przekazać je bezpłodnym parą. Nic nie musi się zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, dlaczego tak sie nie martwimy o głodujące dzieci w Afryce, jak o zarodki:oNauka daje ludziom szanse mieć dzieci, wiec trzeba to wykorzystać...zadna adopcja nie zastąpi prawdziwego, biologicznego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×