Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arecki

Rozwod w usa

Polecane posty

Gość Arecki

Sluchajcie moze ktos wie czy w Stanach mozna brac rozwod jak sie jest tu nielegalnie ? .Beda pytac o jakies papiery mnie albo zone ? Nic nie mamy do podzilu ,dzieci tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
moze ktos sie rozwodzil bedac w takiej samej sytuacji jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
jakiej narodowosci jest twoja zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
Oboje jestesmy Polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
Ja jade do Nowej Zelandii a ona do Anglii i chcielismy wszystko zakonczyc prawnie zanim sie rozjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
no to powiem ci szczerze, ze rozwod jest ryzykowny...tzn jesli wladze sie dowiedza ze jestescie tam nielegalnie, a napewno sie dowiedza, to misia w paszport i see yaa...poza tym nie sadze zeby to wogole bylo mozliwe skoro oboje jestescie polakami i jestescie tam nielegalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
Slub byl w Polsce. Nie wydaje mi sie zeby status byl tu wazny bo przeciez si eoglaszaja ze "rozwod za $ 400 ,nawet jak jeden malzonek jest nieobecny" . Ludzie bedac tu nielegalnie dostaja odszkodowania a rozwiesc sie nie moga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
mysle ze status sie jednak liczy...poza tym slub byl w polsce wiec to tez kolejny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
Czytalem ze babe na Florydzie zlapali jak zawierala 10 zwiazek / dawala facetom papiery / i dopiero przy 10 slubie skapneli sie ze ona nie ma rozwodow z poprzednimi. To chyba jeden rozwod pojdzie szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
no tak ale problem w tym ze strona amerykanska nie ma zadnych dowodow na to ze wy malzenstwem jestescie...poza tym ta baba brala sluby w stanach a nie w innych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
do upupupu ale myslisz czy wiesz ? Zalezy mi na opini tych ,ktorzy wiedza a nie tych ,ktorzy sie domyslaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
powiem ci tak...moja kolezanka niedawno tez rozwodzila sie z mezem...z tym ze on jest legalnie w stanach...na rozwod musieli sie stawic w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci odpowiem. Jak ślub był w Polsce i obydwoje jestescie Polakami, rozwód mozesz uzyskac wyłącznie w Polsce. I nie wierz w te w wszystkie bzdury. To jest wyciaganie pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Rollling Stones
kiepska i wyjątkowo bajkowa prowokacja ;) może zostań reżyserem bo widzę że masz talent do pisania fantasy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam przypadek kiedy jedno jest w Polse a drugie w USA. wtedy wynajmuje sie prawnika, ktory ma kogos w Polsce i reprezentuje Cie na rozprawie. jak jest w USA nie wiem, ale mysle, ze moze byc tak samo, bo to w Polsce byl slub. wiec bierzesz prawnika sklada pozew i po sprawie, zponiej przychodza papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
To jest forum polonijne -jesli ktos nie umie czytac . Dzieki , opinie widze sa rozne wiec wypada mi tylko zapytac adwokata chociaz nimi jak wiecie tez roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup
arecki to nie jest forum polonijne:)to forum polskie moze wejdz na strone ambasady usa w polsce i tam wejdz na forum...mysle ze tam wczesniej uzyskasz pomoc niz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak marz dalej
ten twój rozwód i podróże i przeprowadzki między krajami to jakaś kpina :o myślisz że ktoś uwierzy w te opowieści ? chy ty wiesz co to znaczy wiza ? to co piszesz z punktu kogoś kto z tym ma do czynienia jest co najmniej głupie i tylko ci współczuć marzycielu {litości] (już był tu taki co podbijał na czarno Amerykę ) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak marz dalej
a z tą zelandią to żeś mnie dobił synku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
Zadzwonilem do sad i juz wszystko wiem !!! Mozna dostac rozwod tylko trzeba wypelnic dodatkowy papier o nie posadaniu SS i tyle . Sprawa sie komplikuje jest ma sie majatek do podzialu albo przyznanie praw do opieki nad dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
przeciez SS to jak u nas NIP...po huj ci NIP do rozwodu...cos krecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
DO "marz dalej". Po co sie tu wypowiadasz jak nie masz nic do powiedzenia ?. Zamykam rozmowe i dzieki za podpowiedzi . Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
poza tym jak ty sie znalazles w tych stanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodric camela

Cześć przyjaciele, chcę podzielić się moim świadectwem i powiedzieć, jak cudownym byłem odkąd mój mąż wrócił do mnie z powodu wielkiej pomocy Dr IZOYA, której adres e-mail to drizayaomosolutions@gmail.com, mój mąż zostawił mnie w pierwszym tydzień kwietnia tego roku. Powiedział, że jego przyjaciele mówią mu, że widzę kogoś innego, kiedy go nie ma w pobliżu, próbowałem sprawić, by zrozumiał, że jego przyjaciele go okłamali, ale nie dał mi szansy wyjaśnić. Tak zostawił mnie dla innej kobiety. Po miesiącu rozłąki starałem się normalnie żyć, ale bardzo trudno było mi się dogadać, a następnie zdecydowałem się skontaktować z dr. IZOYA poprzez adres e-mail drizayaomosolutions@gmail.com, z którym się zetknąłem. W tym roku, 12 lipca, szukając pomocy w odzyskaniu mojego kochanka. Więc rzucił zaklęcie miłosne i sprawił, że mój mąż wrócił do mnie w ciągu 48 godzin. z wielką radością w sercu, bardzo dziękuję Dr IZOYA za bycie najlepszym czarodziejem zaklęć i najlepszym rozwiązaniem.

Specjalizuje się również w następujących sprawach ...

(1) Chcesz swojego ex powrotem.

(2) Wyleczyć HIV / AIDS lub pokrewną chorobę

(3) Chcesz awansować w swoim biurze.

(4) Chcesz, aby mężczyźni / kobiety podążali za tobą.

(5) Chcesz dziecka.

(6) Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wygrać kontrakty

(7) Chcesz, aby twój mąż był twój na zawsze

(8) Potrzebujesz pomocy duchowej.

(9) Zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze.

(10) Zatrzymaj rozwód

(11) Inwokacja rytuałów pieniężnych

(12) Wygraj wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×