Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niiiinnnaa27

Swiadectwo pracy

Polecane posty

Gość niiiinnnaa27

mam umowe do konca roku-nie powiedzialam jeszcze kierownikowi ze odchodze bo nie mam 100 procent pewnosci co do drugiej pracy do tamtej pracy 2 stycznia mam od razu przyniesc dokmenty i swiadectwo pracy-wiem ze wystawienie swiadectwa pracy to kwestia kilku minut ale nie wiem kiedy powiedziec o tym bo boje sie ze np zostane na lodzie-poradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostaniesz na lodzie. Przyszły pracodawca zdaje sobie sprawę, że świadectwo pracy może byc wystawione i przesłane do Ciebie w ciągu 7 dni od wygaśnięcia umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiinnnaa27
ja wiem ze 7 dni ale wlasnie chca bym od razu przyniosla a ja sie boje ze np cos nie wyjdzie z tego i boje sie odejsc z tej pracy ktora mam-w razie czego nie wiem czy szefostwo da mi od razu swiadectwo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA SZALONA
Obecny pracodawca nie ma obąwiązku wystawienia Ci świadectwa pracy od ręki.Nie pomyślałaś jeszcze o jednym,a mianowicie wymówieniu.Nie napisałaś jak długo pracujesz w obecnej firmie....Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiinnnaa27
ale moj przyszly pracodawca chce od razu swiadectwo pracy-umowe mam na 3 miesiace i 31 grudnia mi sie konczy to bede do konca-powinnam miec wypowiedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaheja
JA MYSLE ZE POWINNAS POPRACOWAC DO KONCA I POJSC DO TAMTEJ PRACY-A SWIADECTWO DONIESIESZ PRZECIEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA SZALONA
Jeżeli masz umowę na 3 m-ce obowiązuje Cię dwutygodniowe wymówienie.Obecny pracodawca może iść Ci na rękę tak że w czasie wymówienia nie będziesz miała obowiązku pracy.Wtedy będąc na wymówieniu w firmie X pójdziesz na czarno do firmy Y i sprawa załatwiona.A co do świadectwa pracy napewno dogadasz się z przyszłym pracodawcą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kończy się jej umowa, to nie musi pisac wypowiedzenia! po prostu nie podpisze nowej umowy i automatycznie nie będzie już pracownikiem. a na świadectwo możesz czekać 7 dni. TO już zależy od dobrej woli pracodawcy. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×