Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

otwarty fundusz emerytalny

Polecane posty

hej nie wiem czy to na tym ofrum powinnam zamiescic, ale juz trudno.. chcialabym sie dowiedziec na czym to dokladnie polega, i jak pobierany sa oplaty na dany fundusz,i do ktorego najlepiej przystapic.... znacie moze skandie....albo Nationale nederlanden? ktos wporwadzi mnie w szczegoly do ktorego powinnam sie zapisac i na co zwrocic uwage,i co jest najkorzystniejszE: poniewaz ja nie mam zielonego pojecia o tym wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING ponad wszystko
Witaj koleżanko! Polecam Ci otwarty fundusz z ING nie dlatego, że tam pracuję, tylko dlatego, że od początku powstania otwartych funduszy w 1999r. właśnie TEN fundusz zarobił najwięcej dla swoich członków. Inne fundusze, jak np. Commercial Union, Axa, PZU werbując do swoich funduszy pokazują różne analizy z różnych lat, kiedy to np. w ostatnich 12 miesiącach właśnie ich fundusz miał najlepsze wyniki, ale prawda jest jedna - to ING w skali 8 lat miał największy przyrost składki i każdy uczciwy agent z innego funduszu MUSI Ci to potwierdzić, jeśli nie to kłamie! Z tego co piszesz wywnioskowałem, że dopiero podjęłaś pracę i musisz wybrać fundusz - polecam ING. Pamiętaj, że zbierasz pieniądze na emeryturę i jest to inwestycja długofalowa, tzn. min. kilkadziesiąt lat odkładania składek, więc nie powinno się patrzeć na wyniki ostatniego roku, czy dwóch, tylko min 5-7 lat, a tu jesteśmy najlepsi. Jeśli przekonałem Cię, to również mogę Ci pomóc w zapisaniu się do naszego funduszu. Mój mail to: topgal@op.pl. Napisz do mnie, podaj swój nr telefonu, a zadzwonię do Ciebie i wszystko spokojnie Ci wytłumaczę. Podeślę Ci kilka ciekawych artukułów na temat emerytury, odkładania, itp., które utwierdzą Cię w przekonaniu, że dokonałaś najlepszego wyboru. Zapraszam także wszystkich innych zainteresowanych zapisaniem się do funduszu, udzielę wszelkich informacji czy pomocy. Zapraszam także wszystkich tych, którzy byliby zainteresowani zmianą funduszu na ING, pamiętajcie, nic Was to nie kosztuje! Zapraszam do kontaktu i życzę Najlepszego w Nowym 2008 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING ponad wszystko
Jeszcze jedno. Pamiętajcie Ci którzy podjęliście dopiero pracę, że na wybranie odpowiedniego funduszu macie czas do 10 stycznia, później niestety będziecie losowani przez ZUS. Jeśli komuś zależy na pilnym kontakcie podaję nr telefonu: 787 110 111. Puśćcie smsa: "ING" - ja oddzwonię. Naprawdę warto. Pozdrawiam. P.S. Dla mniej wtajemniczonych ING to Nationale Nederlanden jeśli chodzi o Otwarty Fundusz Emerytalny. Reklamuje nas Marek Kondrat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hieronim von Kreuz
chyba się przepiszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronik77
Jeśli chodzi o fundusz emerytalny to dobrą ofertą jest ta banku PKO. Z nim można liczyć na większą emeryturę. https://www.pkopte.pl/ofe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×