Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekseption

Projektor

Polecane posty

Gość Ekseption

Witam, Przymierzam się do kupna projektora multimedialnego. Zastosowanie to mały bar i filmy w domu. Nie mam dużych funduszy (5000 zł), a wiem że projektory są drogie. Sprawdziłem jednak ofertę LG i widzę ,że mają projektory w tej cenie. Proszę o radę – czy warto kupować sprzęt tej firmy, może jakieś propozycje innych firm? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli małe pomieszczenie to LG sobie poradzi. najlepiej jak będzie ciemnawo :) jeśli natomiast byłaby to duża sala z dużym nasłonecznieniem i niemożliwością całkowitego zaciemnienia pomieszczenia radze poszukać lepszego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umerek
To dobry sprzet do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiatek
Projektora LG uzywal moj wykladowca z socjologii w zeszlym roku, wiec przez caly semestr przygladalem sie jak dziala;). W sumie byłem zaskoczony, ze w sali wykladowej tak sobie radzi - oczywiscie trzeba bylo zaciagac zaluzje, ale ostrosc byla dobra, widzialem wszystko dokladnie nawet z ostatnich rzedow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pan chce kupic dobry
projektor to zmiast pytac na forum posze sie zgłosic do profesjonalistów :) www.mentorpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka33
Moj facet wpadl na pomysl ze kupi projektor do kina domowego, wybral LG AN215 i musze przyznac ze mimo ze bylam sceptycznie nastawiona do tego pomyslu to teraz nawet mi sie podoba, ma to taki swoj fajny klimat i bardzo przyjemnie sie oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani i dobry projektor możesz kupić w sklepie Interbis. Ja taki kupiłam za niską cenę, obraz jest wysokiej jakości, a dodatkowo mogę wyświetlać filmy w 3d :D tanietablice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoslaw_w
Podczas wyboru projektora najważniejsza będzie rozdzielczość, żywotność lampy od, której będzie zależeć jakość wyświetlanego obrazu oraz poziom hałasu. W tym wypadku cena idzie w parze z jakością. Moim zdaniem warto rozważyć model BenQ W1070+ - http://www.morele.net/projektor-benq-w1070-9h-j9h77-17e-660966/ - to projektor o rozdzielczości Full HD, czystym i wyraźnym obrazie bez zniekształceń oraz żywotności lampy aż 6000h. Cena przystępna, bo kosztuje niecałe 4 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas33
Ja bym proponował poszukać na stronie www.mastermedia.com.pl. Mają dość fajne ceny, a sprzęt jakościowo bardzo dobry. Mam od nich projektor i sobie chwalę. Wszystko działa bez zarzutu, sprzęt nowy, na gwarancji, nie było też problemu przy zamówienia – szybka opłata i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię właśnie salę kinową, ale samo kino już od kilku lat, niestety, niekoniecznie - same multipleksy, zero klimatu, gwar dookoła - to już nie dla mnie. Zdecydowanie polecam właśnie zainwestować sobie w projektor kina domowego (tu kupowałem swój: http://ekrany.com.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy z projektora w firmie czasami. Ale nie mamy własnego, tylko wypożyczamy od firmy AvRent, możecie zobaczyć na ich stronie, http://www.avrent.pl/projektory, jaki sprzęt jest wykorzystywany podczas firmowych eventów. Jakość na pewno super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem kupiliśmy bardzo fajny projektor za trochę ponad 5000 tysięcy. Daje wyraźny obraz czy to w świetle dziennym czy jak jest ciemno i jest prosty w obsłudze (a dla mnie im prostszy sprzęt tym lepiej ;-)). Ma jeszcze taki plus że to wyświetlanie można dopasować nawet do nierównych powierzchni. Jak ktoś jest ze Szczecina to kupiliśmy w Audiofil www.sklep.audiofil.eu. A jeszcze dzięki temu projektorowi można zaoszczędzić na kinie bo można je mieć po prostu w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupowałam w sferisie overmaxa, poszłam do salonu i fajnie mi doradzili, ja się na tym nie znam ale sprzęt się sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rodzaj ekranów projekcyjnych, a to nie jest wcale takie oczywiste masz w tym katalogu http://www.uchwytyekranyprojektory.pl/ekrany-projekcyjne-c-5.html. Polecam ci rozwiązanie, bo akurat wprowadzam ekrany projekcyjne klientom na targach w całym kraju, głównie pod stoiska reklamowe. Często musiałem zamawiać oddzielnie, np. spersonalizowane płótna projekcyjne z dobrze wydzielonymi dziurkami na nietypowy montaż. No i w tym sklepie wszystko od ręki zrobione, jak chcesz i to naprawdę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×