Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sernik_36

gdzie kupić obuwie EMU? Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość sernik_36

czy wiedzą Państwo gdzie kupię te buciki? chodzi mi konkretnie o roz 38 (kolor brąz, orzech) model:stinger szukałam już na allegro ale nie mają takich modeli o tym rozmiarze również na stronach dee zee i eBay może ktoś z was będzie wiedział:-) z góry dziękuję za wszelkie wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik_36
ale chodzi mi konkretnie o model stinger (nieprzemakalne) i tylko oryginalne emu a nie emu podobne mimo wszystko dziękuję bardzo za linki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyghbn tfe
www.deezee.pl ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyghbn tfe
Oj sorki, dopiero teraz przeczytałam,ze tutaj juz szukałaś... Moze napisz do Dee Zee czy sprowadziliby takie jakby dało radę...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno , są impregnaty ( nie wiem czy dobrze to napisałam ;) ) do butów i nie przemakają one,ale nie wiem czy na nich można to stosować, bo mam emu ale nie pastowałam ich tym bo mi nie przemakają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz na www.deezee.pl ja kupowałam tam swoje jakieś 3 sezony temu :P bardzo fajny sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja przymierzałam się do kupna emusów bardzo długo, lecz w końcu się udało. Normalnie nie wydała bym 400 zł + na takie buty ale udało mi się je wychaczyć po dobrych pieniążkach. Znalazłem je na jednym sklepie internetowy, chyba http://wygodnebuty.com/ . Na podstawie swoich doświadczeń mogę powiedzieć , że są super wygodne i ciepłe a to dla mnie było najbardziej istotne gdyż zawsze miałam problemy z zimnymi stopami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×