Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na prezent

zabawki erotyczne

Polecane posty

Gość na prezent

podobno na wieczor panienski kupuje sie zabawki erotyczne. Chciala bym cos takiego kupic pani mlodej tylko nie wiem co - jescze jestem dziewica wiec nie mialam z nimi do czynienia. Podobno sa wibratory, jajka, kulki - co jej kupic zeby sie jej przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prezent
a czym Dzziewczyny najchetniej sie bawicie co najbardziej urozmaica Wasze zycie erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes asiora, dziewica, a ty jej kulki do odbytu chcesz dac:) chcialbym widziec jej mine jak by otworzyla prezent... bezcenna! jestem ciekawy czy by wiedziala co to jest, czy raczej chciala by wziasc do ust myslac ze to duze rafaello:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prezent
slyszalam z\e kobiety bardzo sobie kulki chwala, tak samo jak jakies wibrujace jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakąś grę erotyczną? na allegro tego pełno, a może sie przydać młodemu małżeństwu w zimowe wieczory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajdany z futerkiem, wibrator, albo buty na obcasie z futerkiem i do tego jakis ciuszek i pocieche maja z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prezent
sex w kajdankach naprawde jest taki fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska30
kup jej wibrujace jajko lub kulki - moze je sobie pouzywac dyskretniej i dostarczyc sobie super ekstazy a wibrator moze sie nie spodobac przyszlemu mezowi - faceci maja kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie na stronie allinside.pl. tam są dobre zabawki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×