Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaki krawat

Jaki krawat?

Polecane posty

Gość Jaki krawat

Do bordowej koszuli i czarnych spodni w delikatne (ledwo widoczne) pionowe paseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
nie wiem, moze czarny? Myśle ze ładnie by to wygladalo.. dodatkowy kolor wprowadzi dodatkowy kontrast. Pomysl jeszcze o krawacie w kolorze koszuli. Widziałam ze panowie tak sie noszą. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika84
czarny.... tylko nie bordowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki krawat
Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsejrhw
jaki tam czarny, jak dla pingwina :P:P najbardziej pasuje taki kremowo- łososiowo- złoty- coś w tym rodzaju !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krawat musisz mieć jasny, wez koszule i idz z nią dobrac krawat, musi byc jasny, wyróżniający się, nic ciemnego, apsolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgyuk
bardzo ładnie, do czarnej koszuli wyglada srebrny krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgyuk
aaa sorry;pno to moze... hmm.. jakis bordo? ale inny odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylystttka
nie czarny chyba ze b ladny i nie lososiowy bo to juz kanal najlepiej koloru wina w pasujacym odcieniu, nieco ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj w sklepach
w których sprzedają koszule maja też krawaty wystarczy spojrzec na ekspozycję bo tam są przewaznie sparowane koszule razem z krawatami i od razu wiadomo jaka jest teraz moda ale ewentualnie możesz spytac o radę sprzedawczynię, doradzi kolor i wzór kontrastowe krawaty juz raczej są niemodne chyba że chesz sie stylizowac na włoskiego mafiozo ;-) wtedy obowiązkowo ciemna koszula i jasniejszy krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galanter
Stary temat, ale myślę, że powróci w poszukiwaniach podpowiedzi na Sylwestrową kreację. Istnieją specjalne kieszonkowe szabloniki, w których wybierając kolor koszuli otrzymuje się zestaw pasujących do niej odcieni krawatów, spodni itp. Bordowa koszula jest pochodną brązu, można by powiedzieć "czerwony brąz", więc tylko i wyłącznie jasny krawat pomiędzy ciemną żółcią, a bielą, proponowanie aby krawat był w kolorze koszuli jest zupełnym brakiem zasad dobierania kreacji. Ktoś tu wyżej miał rację polecając krawat kremowy - brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Galanter, a nie słyszałeś o dobieraniu krawata w kolorze koszuli, tylko o jaśniejszej bądź ciemniejszej tonacji? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPauza
Złoty mógłby być, choć nieco ekstrawagancki. A może krawat w delikatne kwiaty? Są teraz takie modne krawaty polskiej marki Bunta - własnie z motywami kwiatów, ale nic obciachowego, naprawdę ciekawe. http://bunta.pl/ - polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja krawat dla swojego faceta zamawiałam na www.BucikSklep.pl i polecam, mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Fajne krawaty można dobrać w sklepie Pako Lorente, projekcje są naprawdę bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Potwierdzam, jesli chodzi o Pako Lorente, to mają bardzo bogatą oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×