Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleszka

ZAFARBOWANE UBRANIA POMOCY !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość koleszka

witam mam duzy problem..... upralem bluze biala w pomarnczowe paski wraz z koszulka biala w zielone paski w pralce w 40stopniach i teraz bialy kolor zamienil sie w jasniutki pomaranczowy co zrobic zeby powrocily dawne koloryw...... PROSZE POMOZCIE.... !! ;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
faktycznie masz duży problem , bo to co się stało już niestety nie będzie takie jak przed praniem.przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierz ponownie
z dodatkiem odplamiacza vanischa do kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
Dopiszę ci tylko tyle - nowe rzeczy kolorowe należy najpierw zamoczyć w proszku w jakiejś misce i patrzyć czy nic nie farbuje, to samo białe łączone jak w przypadku tych nieszczęsnych bluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus90071411047
ja upralam recznie w bardzo niskiej temperaturze pozyczony dwukolorowy (bialo-bordowy) gorset od sukienki. i co prawda lekko,ale zafarbowal. co mam zrobic? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka98
A czy jesli robicie pranie to zwykle dzielicie to na kolry,czy wrzucacie wszystko do pralki jak leci ? I w czym najczęsciej pierzecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalonaaaaa25
ubrania segreguje na kolory i tkaniny z jakich są zrobione, wtedy mam pewność że nic nie zafarbuje :) piore w bryzie do białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odplamiaczzz
Jak dla mnie żaden Vanish - tylko odplamiacz w butelce Persil. Jest całkiem dobry. Odkolorował mi białe bluzki, które wczesniej przez przypadek zafarbowały od czerwonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
Ja bym wrzucila na cała noc do odplamiacza a potem własnie uprala w czyms delikatnym,np. w drefcie.Mysle ze to spokojnie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ciężka sprawa. Te ubrania już raczej nie odzyskają swoich pierwotnych kolorów więc może lepiej przyzwyczaić się do nowej wersji? Na pewno nikt nie kupi takich koszulek w sklepie i masz dzięki temu gwarancję, że te koszulki są teraz jedyne w swoim rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×