Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trele morelekhdwih

skad ludzie maja pieniadze by kupowac mieszkania i domy??

Polecane posty

Gość podam odpowiedź
ludzie mają pieniądze na domy i mieszkania bo promują piramidy finansowe jak nasza dwójca pasożytów i dostają za to prowizje :) Tyle że oni akurat nie są zbyt bystrzy i swojego nowego domu nigdy nie zobaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam odpowiedź
z naciągaczami nie gadam więc się nie wypowiadaj. Słyszałem swoje o Tobie i nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
Ale się popisaliście:O Magda to widzę, że oprucz siebie, dbasz takrze o swoich pracowników. Tylko czy zpokrewnieni zarabiają u Ciebie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, co? Jesli o mnie chodzi, to po prostu musiałem pisać w tym samym stylu, w jakim zwrociła się do mnie ta banda głupoli. Sam nigdy nie sięgam po tak niepoważne sposoby konwersacji. A swoją drogą, czemu tak wiele ludzi w Polsce z takim uporem nie chce nawet poznać innne niż oszczędzanie czy bankowy kredyt sposoby na sfinansowanie zakupu mieszkania? Może mi ktoś z sensem wytłumaczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie!!! Nie wiedzieć czemu bardzo dużo ludzi zaciąga kredyty na dziesiątki lat i nie może zrozumieć, że w obecne czasy bardzo trudno jest utrzymać pracę przez tak długi czas. A przecież nowoczesne, że tak powiem, technologię finansowe pozwalają w ogóle nie spłacać zaciągniętych kredytów. I to całkiem legalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że są tu nowe osoby , które nie wiedzą o co chodzi w Inteway. Otóż jest to lewy internetowy \"interes\", który służy do ogołocenia was z waszej ciężko zarobionej kasy. Wirtualne nieruchomości, wirtualne e-booki, wirtualne pakiety bankowe - to tylko kilka przykładów. Zasada jest jedna - wpłać 5500 zł a nie będziesz miał nic! Inteway to po prostu piramida finansowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak dobrze, że ja juz mam domek;) Na dole 5 pokoi, kuchnia, hol, spiżarnia, 2 łazienki ;) Na górze kiedys bedzie to samo;) ale to dopiero jak wyjde za mąż :) Nie ma to jak być jedynaczką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to skąd
? z kont :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×