Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miaaaaaa

szybko dochodzi...jak mu powiedziec

Polecane posty

Gość miaaaaaa

moj chlopak szybko dochodzi, jak mu powiedziec ze pragne z nim dluzszego seksu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max123456789
no to niech cie rabie jak drwal drzewo w lesie - dopóki nie padniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
chyba pięćsetny taki temt kobiety nie wstydźcie się mówić i rozmawiać czy to tak wielki problem aby po przytulić się do faceta i powiedzieć, źe następnym razem chciałabyś żeby wszystko trwało dłużej, a jak ma problem poszukaj pozycji, w których będzie mógł dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cn
znajdz sobie takiegi kolo 90 to na pewno nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, jak można się nie wstydzić kogoś na tyle, żeby z nim współżyć (rozbierac sie przed nim, rozkładac nogi itd.), ale wstydzić się powiedzic mu o czyms zupełnie naturalnym? No jak dla mnie to sie wyklucza - Wy chyba jakies chore relacje ze sobą macie :O Wy w ogóle rozmwiacie ze sobą czy się tylko i wyłącznie rżniecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cn
to glupia malolata jest co z nia rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka27---> chciałam to samo napisać co ty...też nie rozumim takich ludzi...bzykać się nie wstydzą ale rozmawiać o tym tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aka Nosek ---> ale najśmieszniejsze jest to, że coraz częściej spotyka się takie rewelacje :D Nie no, ten świat jednak schodzi na psy ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytałam że dziewczyna miała taki sam problem i bała się o tym powiedzieć chłopakowi bo bała się że ją zostawi...to ja nie wiem czy te dziewczyny są już takie zdesperowane że zrobią wszystko dla chłopaka..to jest chore..........kiedyś dziewczyna też tu pisała że połyka chłopaka spermę chociaż stasznie się jej brzydzi i po wszystkim idzie wymiotować bo także bio się że jeśli tego nie zrobi to on ją zostawi...boże nie rozumiem tego..to co one mają za chłopaków skoro mają takie podejrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że chopaków to one mają zupełnie normlanych, tylko same są głupie jak but z lewej nogi. Najprawdopodobniej Ci faceci nawet nie wiedzą, że jednej czy drugiej to nie pasuje, a jak robi i struga zadowoloną to trudno od faceta wymagać, żeby był jasnowiedzidzem :) Doskonałym przykładem tego jest autorka tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
wprawdzie widze tylko 4 odpowiedzi choc w spisie tematow jest 12 no ale, jesne przytulic sie powiedziec, tylko kocham go bardzo, on mnie tez i nie chce go w zaden sposob urazic, nie chce zeby pomyslal ze mi z nim zle... no ale oczywiscie od jakiegos czasu zbieram sie zeby mu to powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
ehhh kurcze czemu nie moge wszystkich wpisow przeczytac....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
no widze ze nic nie tracilam nie mogac wszystkiego przeczytac..... szczerze to nie ruszyly mnie Wasze wpisy, ale moze Wy jestescie dowartosciowane to przynajmniej tu jakis plus jest :p znam swojego chlopaka i wiem ze strasznie mu zalezy zebym byla zadowolona, i jestem poza tym wlasnie "malym ale" tylko ze jest to problem wielu facetow i jest to wlasnie jedna tych spraw o ktorych lepiej rozmawiac delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
tylko delikatnie rozmawiając możesz z nim rozmawiać przez bardzo długi okres czasu zanim do niego dotrze o co chodzi a przez ten czas niestety tylko powiększasz problem przede wszystkim należy rozmawiać szczerze bo to szczerości należy oczekiwać od partnera i to samo mu ofiarować, nie bój się rozmawiać bp jeszcze doprowadzisz go sama do większych problemów, bo on napewne wie, że coś jest nie tak, ale skoro Ty nie chcesz o tym rozmawiać a on boi się zapytać to wpędzacie się w jakąć spialę niedopowiedzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie przezwyczailam do "sprintów" mojego pierwszego faceta z ktorym byłam... 5 minut i koniec, czasem nawet nie... 15 mogł tylko po 3 dniach ciaglego pieprzenia sie:p ale ja to lubilam :D i ozniej jak mialam faceta ktory mogl 15 minut to wydawalo mi sie ze jemu jest ze mna zle w lozku dlatego nie dochodzi tak szybko... ;/ ja wole szybkie numerki a czesciej :P (zn teraz szybsze to takie wlsnie do 15 minut bo pozniej to zaczyna bolec ;/) takze albo z nim pogadaj, albo ciesz sie ze moze czesto :P (no chyba ze nie moze co chwile sie sexic... ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mówisz po prostu jak widzisz ze on juz dochodzi " kochanie nie tak szybko, bo bedzie o zabawie... ;) " i usmiechasz sie figlarnie :P ja tak robie jak czuje ze dochodze przy zabawach rączką :P wiec facetowi tez tak mozesz powiedziec:P powinien załapac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
spróbujcie powoli, albo jak nie będzie mógł to ze zrywami, kilkanście ruchów wolnych parę szybkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaa
dzia za odpowiedzi, chyba faktycznie najlepiej szepnac cos podczas seksu, bo z ta szczera rozmowa to nie chce zeby przez nia stalo sie to jeszcze wiekszym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×