Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witaj witaj

CO BYSCIE MOGLI MI DORADZIC?

Polecane posty

Gość witaj witaj

Pracuje jako sekretarka 3 miesiace. Ciesze sie ze mam prace i ze dostalam umowe na czas nieokreslony. Zarobki są nieduze, ale jakos wyzyc moge. Moj problem polega na tym, ze - jest tu masakrycznie zimno. Temperatura najwyzsza jaka tu byla to 19C. Ubieram sie w najgrubsze golfy, nosze cieple rajstopy pod spodnie a i tak ciagle mi zimno, rece jak lody :O Szefom jest cieplo i nie potrafia nic z tym zrobic. A ja odkad tu pracuje ciagle mam katar, kaszel, bóle zatok i gardła :( Meczy mnie to :O Poza tym codziennie tu sprzatam. Nie mowie tylko o robieniu kawy czy herbaty ale odkurzanie dywanow, podłog itd. W firmie nie ma nawet radia, bo ktorys z szefow nie chce i jak jestem sama dostaje w głowe :( A ostatnio moje biurko przestawiono tak, ze nie mam ani kszty inymnosci... Niby praca ok, wszystko ok, urlop na swieta dostalam :) Ale... te kilka rzeczy glownie temapetarura obrzydza mi wszystko :( Co bysie mogli mi doradzic? Procowalibysce tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az boje sie isc dzisiaj na swoja rozmowe....wspołczuje... z mojej strony moge tylko poradzic, sprobuj porozmawiac z szefem a jak to nic nie da to pracuj dalej ale szukaj innej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj witaj
Ale ja juz nie raz mowilam ze mi zimno. Oprocz tego czasem zakladam kurtke i siedze za biurkiem w niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa jedna
porozmawiaj z szefem o kupnie kaloryferka- olejaka na prąd i postaw sobie obok fotela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj czegos innego
rynek pracy sie zmienia a za 1500 zl na reke zawsze cos znajdziesz. mozesz sie ratowac rutinoscorbinem ale to na krotka mete. szukaj czegos innego jak zaczneisz chorowac to myslisz ze oni beda czekac na ciebie az wyzdrowiejesz? skoro rozmawialas i nic to nie dalo to szukaj po cichu czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj witaj
tu jest ogrzewanie ale nie dziala tak jak powinno... Wie ktos ile stopni to najnizsze temp w pomieszczaniach do pracy? Jest cos takiego w ogole? Aha i moje zarobki to 1200 na reke a nie 1500....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj witaj
w dodatku dopiero miesiac temu dostalam umowe na czas nieokreslony wiec chyba 3 miesiace mialabym jeszcze tu byc? No tak i przyjdzie wiosna i moze bym zalowala ze cieplej i w ogole... Kurcze nie wiem juz sama czy wydziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj witaj
No i jeszcze jedna sprawa... sama popalam (kilka sztuk) dlatego tez pewnie mnie przyjeli bo sam palą paczke lub dwie dziennie a jest ich 3. Moze nie powinnam sie skarzyc bo tez pale ale chialabym rzucic tylko tutaj to raczej niemozlwe... statnio jakis klient sie zapytal czy szefowie płacą mi za szkodliwe powietrze w miejscu pracy... bo na prawde czasem az odpycha jak sie tu wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy, które mi niedawno podano: lato: 23-26 stopni zima: 20-24 minimum: 18 st bez pracy fizycznej 14 st w przypadku pracy fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj witaj
czyli jesli u mnie najwiecej jest 19C to łapie sie w minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 0808
Jedziesz na chama przynosisz z domu lub pożycz od kogos falerkę lub jakiś grzejnik co im prądu jak cholera naciagnie :P stawiasz koło swego biurka i się grzejesz a jak coś się czepną to powiedz ze na biegunie nie pracujesz ciekawe co na to powiedzą i na rachuneczek za prad :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj witaj
Wlasnie wrocilam z wielkich zakupow spozyczych i burowych dla firmy i padam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutral
Mam nadzieję, że na pracę poświęcasz tyle samo energii co na marudzenie. Ciągle w przcy czatujesz, to za co bierzesz te 1.200,--. Jeśli wszystkim jest ciepło a tobie zimno, to albo oni popijają w pracy, albo Ty jesteś wiecznie na jakichś dietach bądź jesteś niewyspana po imprezie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×