Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasnns

ile miesiecznie kosztuje dziecko

Polecane posty

Gość jasnns

takie dpiero urodzone podsumujcie wydatki jednorazowe i te regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od tego ile chcesz wydac. Mozesz wydac i 100 tysięcy urzadzając pokoik z mebelkami z najwyzszej pólki cenowej, elektryczne kolyski, lezaczki, hustawki, cała szafa tylko oryginalnych ubranek, wszystkie elektryczne nianie, nawilzacze powietrza, monitory oddechu, zabawki, wozek za 4 tys i sie uzbiera :D:D a mozesz kupic rzeczy tanio, niektore uzywane, bez zbednych duperli sie obejsc i ci wyjdzie około 1,5 tysiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
jednorazowo 1500 reguralnie 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnns
dzieki ma mani a ile miesiecznie trzeba wydac jezeli nie chcesz wiele nadprogramowo ale tez nie chesz na dziecku specjalnie oszczedzac to znaczy - normalne wydatki nie extra ale nie skapic? wypiszcie co ciekawsze pozycje na ktore zaszalalyscie albo na ktorych oszczedzilyscie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lózeczko- ja bym odrazu kupila kojec 2 poziomowy za powiedzmy 250 zł wózek liczmy tak 800 zl ( juz 2 funkcyjny z mozliwoscia dopiecia fotelika) fotelik 600 zl ( teraz taki kupie bo mi bedzie pasowal do wozka. Dla Mani mialam za 300 zl ale nie moglam go dopiąc na stelaz ) pieluchy tetrowe ( konieczne do wycierania buzi itd) 30 zl pieluchy flanelowe 30 zl wanienka plus fotelik do kapieli ( na poczatku nie miałam i sie obchodzilam ale odkad go kupilam zycie stalo sie prostsze :D:D) 60 zł ubranka ( teraz juz nie bede kupowac wcale bo dla mani przesadzilam z iloscia a moglam sobie odpuscic) 200 zł kosmetyki (oilatum, oliwka spirytus do pepka, masc na pupe- sudokrem) 100 zł pierdólki ( nozyczki do paznokci reczniki przypinki do smoczka waciki patyczki kosmetyczne....) 100 zl butelka ( do herbatki bo zaklądam ze bedziesz karmic ) 15 zl pieluchy na miesiac 100 zl kocyki, rożek- 100 zl materacyk piankowo kokosowy lub gryczany 150 zl ( tu warto dac wiecej) przewijak 50 zl zabaweczki pierdóleczki 200 zl razem ponad 3 tysiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak od siebie
nie znam nikogo kto wydawalby mniej niz 300 zl. nie licze jakis extra wydatkow typu wizyty u lekarza, szczepionki, lekarstwa.. wtedy juz suma zmienia sie diametralnie np moja znajoma z chorym dzieckiem wydaje srednio 250 zl m-cznie na lekarza, lekarstwa, rehabilitacje.. mam dwuletnia coreczke i wydaje srednio ok. 500 zl z jedzeniem, ubrankami, zabawkami,kosmetykami pielegnacyjnymi i jeszcze,ale male ilosci pieluchami, najgorzej jest, gdy trzeba ubrac mala np na zime wtedy 500-700 zl idzie jak nic na same ubrania, obuwie..nie kupuje uzywanej odziezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko kosztuje i jak rosnie to wydatki z nim ja nie sumowałam nigdy bo po co i tak zawsze cos nieplanowego wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×