Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość triczkowa

WSKAZóWKI DLS PUSZYSTYCH KOBIET

Polecane posty

Gość triczkowa

Potrzebuje parych wskazowek dotyczacych ubran,ktore ptycznie wyszczupla i zakryja to i owo,szykuje sie bowiem na wazne spotkanie:P i chcialabym wygladac jak najlepiej...dodam ze nie jest to spotkanie biznesowe ale takie zupelnie na luzie z przyjaciolmi ktorych nie widzialam dwa lata i chcialabym jak najlepiej sie zaprezentowac a ze przybylo mi od tamtej pory 12kg (waze 79) to potrzebuje paru porad:) moja figura : duza tylek,grube uda i lydki,duzy biust,waska talia,plaski brzuch...wzrost 169cm znam kilka podstawowych trikow: 1)czarne lub ciemne spodnie 2)obcasy (niestety nie lubie byc wysoka wiec odpadaja ) 3)bluzki odcinane pod biustem 4)paski w talii aby ja zaznaczyc 5)tuniki i dluzsze bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
zapomnialam dodac....mam 19lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
bede wdzieczna za kazdy szczegolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
Bron Boze nie zakladaj "za wielkich", "powłoczystych" szat - niby mają ukrywać a tak naprawde pogrubiaja. Pogrubiaja też spodnie z bardzo wysokim stanem (potocznie z "duza dupa").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
Jarek-84...nawet jesli to byl zart to uwazaj na to.Ja dzieki takim ludziom nie wychodzilam z domu przez dwa lata...szkola i dom...nie bylam przed dwa lata w centrum swojego miasta a potem ogladalam jakie wybudowali budynki nowe,nowe centrum handlowe,przez to nie bylam nigdy na dyskotece itd itd naprawde takimi komentarzami mozna podlamac ludzi,ja sie zamknelam w sobie totalnie i to siedzsenie w domu dalo mi w prezencie 12kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
Nie ma to jak empatia, zrozumienie bliźniego i człowieczenstwo. Może od razu do gazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
to na tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
nibys:dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiesz na taka propozycje proste tweedowe spodnie + kardigan/bliźniak (wracają teraz i są na topie) + kontrastowa bluzka pod spód + buty polecała bym jednak na obcasie nie na wysokim ale jednak. pamiętaj żeby to był gruby słupek, platforma, koturna lub klocek nic cienkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
ja wiem ze obcasy ,,niby,, duzo daja ale juz nawet nie patrzac na ten wzrost to ja sie czuje zle w obcasach bo nie dosc ze jestem gruba to jeszcze wielka...wtedy to w ogole sie wyrozniam ! haha a tak chociaz sie nie rzucam w oczy....a wielka i gruba ti nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
a oprocz tego ze sie jest wysokim to obcasy cos daja/ ja u siebie nie widze xadnej roznicy,jedynie ksztalt nog sie poprawia ale to jesli mowimy o spodnicy i odslonietych lydkach...a tak w spodniach to jest bez zmian...tak mi sie pzynajmniej wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze jest to jak ty się czujesz. obcasy ogólnie polepszają kształt nóg ale nie tylko podnoszą pośladki i prostują plecy o ile umie się w nich chodzić (co jest moja zmora:P:P). jeśli jednak ty czujesz się źle nie umiesz w nich chodzisz sprawiają ze czujesz się gorzej to nie ubieraj. podstawa to to żebyś czuła się dobrze a nie poprawiała przez cały czas czy garbiła się żeby ukryć swój wzrost. powiedz mi co chciałabyś najbardziej ukryć co uważasz za swoją piętę Achillesa a co najbardziej ci sie podoba, co jest twoim atutem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
na szpilkach umiem chodzic,nawet tych bardzo wysokich,tylko jest tak ze szczupla dziewczyna w szpilkach jest wysoka a gruba dziewczyna w szpilkach jest WIELKA ! takie jest moje zdanie. Wiec tak....na pewno chcialabym cos zrobic zeby tylek byl mniejszy i uda szczuplejsze,to dwie moje najwieksse wady (dlatego wpadlam na pomysl czarnych spodni-nie eleganckich bo nie lubie- z niskim stanem )...ns pewno chcialabym podkreslic talie i brzuszek plaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ale raczej
osoba o pełnych kształtach nie będzie wyglądała korzystnie, bo to wszystko strasznie obcisłe- taki fason... jak się ma duży tyłek, to bluzka 'za tyłek' tylko go powiększy... jak już, to do połowy tyłka i nie takie przyległe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE
ale ta bluzka jest do polowy tylka.moze powinna byc ciut krotsza bo ona ma wlasnie siegac do polowy.bron boze nie na caly tylek ! a jesli chodzi o bluzke obcisla to wlasnie taka ma byc bo kolezanka pisala ze ma plaski brzuch i ladna talie,bluzka tez ladnie wyeksponuje duzy biust,pasek jeszcze bardzij talie zaznaczy a spodnie sa lekko rozszerzane bo nikt mi nie wmowi ze maja byc bardzo szerokie !! sama mam podobna wage i widze jak wygladam w bardzo sze4rokich spodniach,cholernie pogrubiaja 1 juz lepiej wygladam w rurach niz w namiocie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE
zwroccie tez uwage na to ze modelka na zdjeciu jest szczupla i na nia ta bluzka jest rzeczywiscie dluga ale na osobie o pelnych ksztaltach ta bluzka bedzie do polowy bo material idzie na biust na szerokie plecy i wtedy jest krotsza,wiem bo mam identyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ale raczej
ok- ale jak dla mnie ta obcisłośc i tak powiększy tyłek... to zwyczajny zestaw ubrań- gdyby się dobrze w takim czuła, to nie pytałaby co zrobic, żeby wyglądac 'szczuplej' a grube uda (sama jestem nieszczęśliwą posiadaczką ;)) w wąskich spodniach wyglądają nieładnie- spodnie powinny byc proste- a jeśli już dzwony, to inna bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ale raczej
no i zauważmy subtelną różnicę pomiędzy czymś co jest OBCISŁE a czymś co jest DOPASOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE
ta bluzka ma material ktory sie ladnie uklada na ciele,rozciaga sie i wcale nie jest obcisla.mam ta sama i jest naprawde dobra do takiej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE
dlatego mozesz krytykowac spodnie itp ale bluzka jest naprawde swietna i szczerze ja polecam dla puszystej klepsydry,oczywiscie waruniek jest plaski brzuch a nie zadne walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SADZISZ O TAKIM ZESTAWIE
polecam ci szczerze gorset wyszczuplajacy,sama jestem szczesliwa posiadaczka takiego w rozmiarez M !! Wiec naprawde mnie sciska,zaczyna sie pod brzuszkiem konczy pod biustem i jest rewelacyjny ! odejmuje sporo centymetrow i zero faldek ! po prostu idealnie plaski brzuch ! a mam naprawde sporo tluszczyku,kupilam za 70zl w triumph czy jakos tak to sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triczkowa
bardzo podoba mi sie ten zestaw:) i zakochalam sie w tej bluzeczce hehe moja ulubiona ma wlasnie podobny kroj i w ogole ja bardzo przypomina...zaluje ze nie nosze obcasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×