Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lasqanna

Zdobywać kobietę

Polecane posty

Gość lasqanna

Bo ja to kiedyś sobie wyobrażałam, że związek powinien stopniowo przeistaczać się w coś bardziej poważnego. Że mężczyzna zaleca się do panny, przymila, jakieś kwiatki, randki, całusy, miłe smsy itd. A w moim przypadku to było zupełnie inaczej. Przespałam sie z chłoakiem na imprezie u kumpeli- a teraz jesteś my razem od 4lat. W sumie to byłam dla niego niezłym kąskiem, o który wcale nie musiał walczyć. Czy sądzicie że ma to jakieś znaczenie? Kochamy się, ale czasem najdzie mnie myśl- jak to się zaczęło. Panowie jak to z Wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dziewczyną o którą musiałbym
walczyć i zdobywac byłbym trzy dni i trzy godziny, bo XIX wiek minął na szczęście, a zdobywać to wole szczyty Tatr młodą piersią chłonąć wiatr, film na polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasganna .... miałam podobnie .( bez przespania sie na pierwszej lepszej imprezie:P ) . ale tez się czasem zastanawiam ,jak to się stało :D . Ale jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaczkaG.
O rany, ja też tak kiedyś myślałam!!! Ale daj spokój, teraz mężczyźni są wygodni. Po prostu nie chce im się zdobywać kobiet... czekają aż kobieta sama ich zdobędzie:P Ja tak zrobiłam i mój luby się teraz nie uwolni z mojej pajęczej sieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×