Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacekk Krin

Szukam dziewyczny

Polecane posty

Gość Jacekk Krin

szukam takiej dziewczyny ktorej mi bedzie doslownie kazdy zazdroscic i mam pytanie czy jak ona ma 165 cm wzrostu, to moze byc atrakcyjna, taka, ze kazdy bedzie mowic ze ma wyglad jak top modelka? czy tez musi miec co najmnije 170 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk Krin
I czy żebym wyglądał na superfaceta muszę sobie wstawić sztuczne jedynki, czy nadal mogę nosić implanty wystrugane z kartofla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk Krin
czy uwazacie ze jestem glupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk Krin
Te dwie wypowiedzi nade mną to oczywiście podszyw Pytałem poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk Krin
no dobra, to chyba musi miec te 170 cm wzrostu. przeciez kto widzial top modelke majaca 166 cm!! rzeczywiscie glupie troche to pytanie... no i jeszcze jedno jak ja zmierzyc? glupio tak na pierwszej randce ja spytac czy zmierzyc. na oko trudno mi okreslic. to moze uzeme ze soba takiego dlugiego kija majacego dokladnie 170 cm i jak bedzie taka jak ten kij to zostane z nia, a jak nie to uciekne;) no i zawsze moge powiedziec ze wracam z treningu (sztuki walki z kijem) no i jeszcze zaplusuje:D jaki ja jestem inteligentny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
ja tez no i co nikt mi niechce pomoc mam prosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekk Krin
to wyzej to podszyw cahmski i bezpruderyjny! Nie jestem wcale madry, jestem wsiowym głupkiem z Pcimia Wielkiego. Mlaskam pytągi i leję na drągi. Mam szansę wyrwać jakąś lalę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×