Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hihot

zajefajne

Polecane posty

Gość hihot

Chlopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dlonia o sciane i mowi do dziewczyny: -kochanie, a gdybys mi tak zrobila loda.. . -tutaj? jestes nienormalny . -noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie.. . -nie! a jak wyjdzie ktos z rodziny wyrzucic smieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna.. . -ale tylko "loda", nic wiecej... kobieto.. . -nie, a jak ktos bedzie wychodzil.. . -no dawaj nie badz taka... -powiedzialam ci ze nie i koniec! -no wez, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia . -nie! W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi: -Tata mowi ze juz wyrzucilismy smieci i masz mu zrobic tego loda do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie reke z tego kurewskiego domofonu bo jest 3 w nocy do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha ___
Anna stareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacy siebie
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
a może to Pieści chłopak - dziewczynę. On: - Kochanie, czy ty masz piersi ? Ona: - Głupie pytanie, oczywiście ze mam !!! On: - To czemu nie nosisz ???!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamski szowin_ista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
Wieczorem na ławce w parku siedzi chłopak z dziewczyna. Chłopak namiętnie obmacuje jej PLECY. Wreszcie dziewczyna się pyta : - Co robisz ? - Szukam piersi. - Piersi są z przodu. - Tam już szukałem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
Nad siedzącą w autobusie dziewczyna stoi młody chłopak i uporczywie wpatruje się w jej dekolt. W końcu ona nie wytrzymuje: - Chcesz w gębę?? - Oj tak, a drugiego do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
W parku ; na ławeczce ; chłopak z dziewczyną ... dziewczyna: zdejmij okulary - pozadzierasz mi rajstopy ! ... po chwili zrezygnowana : załóż - liżesz ławkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
Dwoch kolegow w pracy rozmawia ze soba rano: - Wiesz, mialem rano bardzo przykra sytuacje w tramwaju. Wszystko przez przejezycznie. Byla tam sliczna blondynka, chcialem przejsc do wyjscia i zamiast spytac sie 'czy moglaby sie pani przesunac' spytalem sie 'czy moglbym pania posunac'. Dostalem w pysk!!! - To jeszcze nic - ja dopiero sie przejezyczylem. Dzisiaj rano siedzialem z zona przy sniadaniu. Chcialem ja poprosic o solniczke a powiedzialem: 'Zmarnowalas mi zycie, ty stara krowo!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
Całuje sie chlopak z dziwczyna w parku i ona mowi : -mam twoją gume -a on na to ... -to nie guma , to katar :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
to ostatnie powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×