Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacowita

co mi odpowiecie?

Polecane posty

Gość pacowita

obecnie studiuje i pracuje za granica,,ale za jakies 4 lata chccialabym wrocic do Polski,ale powiedzcie mi czy mam jakies szanse na zanalezienie dobrze paltnej pracy??? caly czas sie tym zamartwiam i juz nie wiem jak to bedzie?? powiedzcie mi co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz wykształcenie i oczekiwania płacowe ? ja na twoim miejscu bym nie wracał, znajdz sobie dobrą pracę, bogatego obcokrajowca i zapomnij o polsce. tutaj dorobisz się najwyżej garbu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacowita
dzieki za odp,,troche dolujaca,ale i taka tez sie liczy...: a do polski i tak kiedys wroce :) bo bardzo tesknie ,,mam juz chlopaka Polaka :) i jest najlepszy na swiecie,,,,a Ty dlaczego tak mowisz??tak zle jest w tej posce??przeciez wszedzie mowi sie o paorawie zycia i o podwyzkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazety gazetami a realia to co innego. statystyka to największe kłamstwo na swiecie. pensje rosną ale prezesom, bezrobocie nadal jest najwyższe w UE a oferty pracy są tylko dla akwizytorów i do supermarketu. ale jak dopiero za 4 lata chcesz wrócić to na razie nie zawracaj sobie tym głowy, może przez ten czas faktycznie coś sie poprawi. ja mam w planie odwrotny kurs bo obecnie zarabiam niecałego tysiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkakk
rzeczywiście pracy jest dużo, ale tylko dla mężczyzn. Dla kobiet to tylko supermarket lub aaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×