Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nie Zbliżać Się

kupilam sobie dzis sliczna sukienkie

Polecane posty

pochwale sie :) kupilam w koncu sukienke na 100dniowke, jest sliczna! nie moglam znalesc ladnej w moim rozmiarze 40-42 i w konca znalazlam! od biustu w dol poszerzana, kokardka pod biustem, nad biustem koronkowa gora. do kolan, zwiewna, prosta, leciutka! straszie mi sie podoba ;) i w taboo ja kupilam, w zyciu bym nie pomyslala ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge fotki dac. miala straaaaaaaaasznie duzy dekolt i poszla do krawcowej zeby jakos ldanie koronke wszyla :) nie chcialam nagimi cyckami swiecic :/ podobno laski jak kupowaly te modele to sie cieszyly z tego, ale ja nie chce miec stanika na zewn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to z tego co piszcesz
sukienka jest typu ciążowego czyli odcinana od biustem i poszerzana w dół. własnie z tym sie takie sukienki kojarza, kompletnie sie na studniówkę nie nadaje no chyba ze chcesz wdrożyć plotki ze jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mialam dzisiaj sen
szczerze to z tego co piszcesz----> kompletna bzdura:D znalazla sie kolejna znawczyni:O z opisu wynika ze to sliczna sukienka, a moge zapytac ila zaplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze foty nie masz :( bo ja tez szukam !! jeszcze nic nie ma :( jak bede siedziec na kafe to nie znajdę na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mialam dzisiaj sen
jadzia ja tez mialam takie podejscie, nienawidze sukienek, w kazdej jest cos nie tak, a mimo to tydzien temu udalo mi sie kupic "malą czarną" i jestem zadowolona. dobrze w niej wyglądam, jest elegancka i skromna. czyli taka jkiej szukalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahha moj brat mi zabronil miec taka odcinana na moja studniowke bo mowil ze zaraz beda plotki ze w ciazy jestem hahahahhahahahah:D durnota akich mało chociaz w polskim spoleczenstwie wszystko mozliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta powyżej jest przepiękna... a co do odcinanych pod biustem - śmieszy mnie, jak ktoś się oskarżenia o ciążę boi. Szczeniackie...teraz się tak nosi, i to nie tylko sukienki, ale i bluzki, tuniki, nawet bluzki koszulowe widziałam. ale oczywiście lepiej kupić na targu obcisłą gorsetówkę a jak kasy zostanie - to białe kozaki... porażka a do autorki topiku: napewno będziesz ślicznie wyglądać. To super krój, zwłaszcza jak się nie nosi rozm.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta powyżej jest przepiękna... a co do odcinanych pod biustem - śmieszy mnie, jak ktoś się oskarżenia o ciążę boi. Szczeniackie...teraz się tak nosi, i to nie tylko sukienki, ale i bluzki, tuniki, nawet bluzki koszulowe widziałam. ale oczywiście lepiej kupić na targu obcisłą gorsetówkę a jak kasy zostanie - to białe kozaki... porażka a do autorki topiku: napewno będziesz ślicznie wyglądać. To super krój, zwłaszcza jak się nie nosi rozm.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy zależy zależy
kupiłam sobie dziś śliczny samochód,ale wam nie mogę pokazać bo jest w warsztacie.niestety miał za dużą chłodnice i musiałam oddać do przeróbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą sukienke z allegro kupiła moja kolezanka i powiem wam ze jest prześliczna !!!! wygląda lepiej niż na zdjęciu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy .......
SUKIENKIE ????????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×