Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł 20 Warszawa

Szukam dojrzałej kobiety z Wawy chętnej na przyjemną znajomość!

Polecane posty

Gość Paweł 20 Warszawa

Witam wszystkie kobiety. Poprzez to forum chciałbym poznać dojrzałą partnerkę do wspólnych intymnych spotkań. Jestem dwudziestoletnim, ponoć przystojnym studentem. Mam 180 cm wzrostu. Nie mam może zbyt dużego doświadczenia w sprawach seksu, lecz nie tylko on się liczy. Lubię przebywać w towarzystwie kobiet po 30 roku życia. Są one piękne i wiedzą czego chcą od życia. Niestety bardzo trudno rozpocząć znajomość z taką Panią, spotykając Ją choćby na ulicy, czy w autobusie. Pewnie niektórzy pomyślą, że szukam tylko sexu. Dla mnie ważna jest też przyjaźń. Jakby chodziło mi tylko o sex to poszedłbym do agencji, a nie pisał tutaj. Interesuje mnie stały układ bez zobowiązań. W każdej chwili będziesz mogła się wycofać. Ze swojej strony zapewniam 100% dyskrecji i higieny. Jestem otwarty na wszelkie nowe doznania z Tobą oraz Twoje fantazje i wymagania, którym postaram się sprostać. Proszę piszcie na maila, albo gg:12259464 i pytajcie lub wyrażajcie swoje wątpliwości, a napewno odpowiem na każdą Waszą wiadomość.Pozdrawiam wszystkie piękne Panie, które zechciały przeczytać całe moje ogłoszenie. PS. Szukam kobiet, a nie mężczyzn. Nie będę prowadził dyskusji także z podszywaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 20 Warszawa
...mama mówi, że jestem przystojny..mam tylko błony pławne między palcami..ale to chyba drogie panie nie sprawi wam różnicy,potrafię ich używać jak latająca wiewiórka w niezręcznych momentach kiedy wasi mężowie niespodziewanie będą wracać do domów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 20 Warszawa
przynajmniej dzięki podszywaczowi temat nie upada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 20 Warszawa
Ponownie zapraszam wszystkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×