Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evela567

Jaki typ sukienki na wesele pasuje do takiej figury???

Polecane posty

Gość evela567

Jaki typ sukienki pasuje do niskiej (160 cm), szczupłej(48 kg) o małym biuście dziewczyny??? mam 23 lata pomóżcie bo ja juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. ołówkowa/tuba bez ramiączek (push up) przed kolana lub do ostatecznie zarz za nie zależy od nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słisss
masz koteczku🖐️ a nastepnym razem ,uzyj google: to do cyckow:classic_cool: : Seksowna sukienka Sukienka bez ramiączek nie obejdzie się bez biustonosza typu push-up. Dopasowana na górze eksponuje delikatne ramiona i podkreśla linię piersi. Analogicznie do bluzki, sukienka bez pleców (tzw. amerykański dekolt), odwróci uwagę od biustu. Podkreślisz szczupłą sylwetkę dopasowaną w talii sukienką z półokrągłym lub łódkowatym dekoltem (niezbyt głębokim). By skupić uwagę na całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słisss
Seksowna sukienka Sukienka bez ramiączek nie obejdzie się bez biustonosza typu push-up. By skupić uwagę na całości sylwetki należy wybrać wzorzystą sukienkę lekko rozkloszowaną ku dołowi. Kratki, kwiaty, figury geometryczne, skutecznie odciągną uwagę od niewielkich piersi i podkreślą wąską talię. Półprzezroczysta kreacja wieczorowa z dekoltem pod szyją pozwala subtelnie wyeksponować piersi. Bądź seksowna i w dobrym tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góra: -bez ramion wiązane pod szyje na kokardkę, stójka, łódka -amerykanski dekolt -odkryte plecy (odwracając uwagę od biustu) -dekolt do pępka (ale tylko w takiej wersji do pępka max głęboki a nie głębokie v) dół -mini -przed kolana -do kolana -za kolano krój: -dopasowany (luźny spowoduje ze sie zgubisz) -obowiązkowo wąsko w tali (empire i babydoll to nie dla ciebie) wzroki/desenie: -błyszcząca góra zwłaszcza na dekolcie -wzorki muszą być nie duże wielkie cię zatłamszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela567
dzięki :) a może macie jakieś zdjęcia ładnych sukienek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela567
jakies propozycje jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia15
Mam pytanie jak wam się podoba ta sukienka pasuje na wesle?..kupiłam ją i nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam. Mam 16 lat myślę ,ze mała czarna zawsze zrobi wrazenie z odpwiednimi dodatkami i zawsze jest na czasie Jest dopasowana co podkreśla moją figurkę Czekam na wypowiedzi...http://www.trendylook.pl/sklep/ubrania/sukie nki/1058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu przeciez
taka sukienka (gorsetowa i w dodatku czarna) spłaszcza biust jeszcze bardziej!! poza tym ta z falbankami jest bardzo nastoletnia wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×