Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka098763593254

Twoj pierwszy raz

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyy
do bosheee ciekawe dlaczego zdarza sie tez osobom po 20 wpasc ;) i slub biora biedacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujcie...tylko nie za bardzo co by nie wyszlo sztucznie i tak punkt po punkcie wg planu:) spontanicznoc w cenie:D jeszcze jakies "techniczne" pytania ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeeeeee
ja was jako ludzi nie oceniam i niewatpie, ze jestescie fajnymi dziewczynami, oceniam tylko wasze srednio rozsadne postepowanie, wasze dziewictwo to cos naprawde cennego co stracic mozna tylko raz a w wieku 16 czy 17 lat naprawde ciezko o faceta na cale zycie, i moge dac sobie reke uciac ze wiekszosc myslacych facetow, ale myslacych glowa gorna a nie dolna;)w glebi ducha nie bedzie szanowalo dziewczyny, ktora odda siebie w tym wieku, nie twierdze, ze z tym tzreba czekac do slubu, ale kurcze oddajcie najcenniejsza rzecz ktora macie...jezeli 25 lat to niewiele to faktycznie niewiele mam lat:)mnostwo moich kolezanek zaluje tego ze w waszym wieku zrobilo co zrobilo...z perspektywy czasu wolalayby poczekac, ale rozumiem, ze ejstescie w goracej wodzie kapane, antykoncepcja nie daje 100% pewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
ale skoro jestem z nim juz duzo czasuu i jestem pewna, ze to miloscc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
znalazlam przed tem na kafee temat w jakim wieku pierwszy raz, wiekszosc byla 17-18-19 i jeszcze pisza ze sa juz ze soba, az bylam zdziwiona ze tyle osob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
pewnie bosheeeeeeee rzucil ja chlopak zaraz po, przykro nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna moich koleżanek nie żałuje. Mój facet mnie zawsze szanował, jestem z nim do tej pory i planujemy wspólną przyszłość. Także nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Dziewczyny wypowiadające się w tym temacie są rozsądne, zakochane, dokładnie to planują. Czują się na to gotowe, więc ja im mogę życzyć tylko powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
haha ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga...nigdy nie mozesz byc pewna ...raz sie kogos kocha a za chwile nienawidzi..tym bardziej w tak mlodym wieku jak jestes... dlatego ja osobiscie nie łącze sexu z miloscia..tzn milosc nie jest warunkiem koniecznym do sexu ,ale to moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
zgadzam sie z Toba justyna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeeeeee
i to ejst wlasnie myslenie nastolatek...ktos dobzre radzi ale i tak ,,na zlosc mamie odmroze sobie uszy,,....robcie co chcecie a ze glupio robicie i same siebie nie szanujecie wyprzedzajac ile sie da pewne sprawy to juz wasz problem, probuje uswiadomic, ze macie jeszcze full czasu na seks, ale coz:O, noo w wieku 16 lat faktycznie pelna gotowosc, nie badz smieszna dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
bosheee bo sama w tym wieku siedzialas w ksiazkach, pocalowac sie nie dalas i wogole spalas z mama? ciekawe jakie byly Twoje mysli w tym wieku... ja wiem teraz wyglada to inaczej napewno u Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
jesli chodzi o moj rozwoj psychiczny to czuje sie pare lat do przoduu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeeeeee
nie nie rzucil mnie chlopak, ja swoje dziewictow stracilam w wieku 22 lat a tearz moj chlopak jest moim mezem, ale prosze snujcie swoje ciemne wizje bo prawda boli i ciezko sie przyznac ze ktos ma racje, jestescie jescze siksy i gowniary, ktore probuja bawic sie w doroslosc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
z Twojej strony* :classic_cool: sorki za bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
na co mam czekac?.. na to kiedy bede miala 30 lat, bee brzydka i gruba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
boli ja! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeeeeee
zabawane:)nie no to tzreba bylo zrobic to 5 lat temu:O, a 30 lat to rzeczywiscie juz pozna starosc:)hehehe oj nastolatki jeszcze pryszcze mlodziencze wam z buzki nie zeszly, a wy juz sie odszczekujecie jak na swoj poziom przystalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
bosheeeee zamiast pogadac, doradzic, nakierowac to zwyczajnie.. wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...kazdy jest gotowy w innym momencie..niektorzy nigdy do sexu nie dojrzewaja..ale z drugiej strony nie ma co wyolbrzymiac pierwszego razu..gdzie ...kiedy...z kim.. kazdy zrobi wg uznania..a dziewczyny tutaj mimo ze mlode to jednak maja jakies podejscie racjonalne bo pytaja ,szukaja porady..wiec nie mow ze jeszcze nie dojrzaly do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Twojej wiadomości, nie jestem nastolatką. Nie trzeba było tego robić, ale się zrobiło! Nigdy się tego nie żałowało, nie żałuje i żałować nie będzie. 5 lat przyjemności więcej w życiu z facetem którego kocham nad życie. Faktycznie straszny błąd popełniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka098763593254
dzieki skoota za zrozumienie i wszystkim wam za rozmowe ;)) zmyklam juz. milego wieczoruu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeeeeee
napisalam, ze warto poczekac pare postow wyzej to zostalam nazwana dewotka wiec zastanow sie dziewczyno co mowisz....za pare lat pomyslicie inaczej i zycze wam wiece rozumku bo na arzie jest go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
ja tez dziekuje :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker19830318
Werosia__22 Ja miałam 19 lat... trochę dużo,więc głupio mu było mówić, ze jestem dziewicą. Bo na zewnątrz wyglądam na straszną uwodzicielke i podrywaczke Chociaz wcale tak nie jest, jestem nieśmiała.... Dziewczyny! Dlaczego uważacie że to wstyd być dizewicą i że faceci wolą dziewczyny które mają już to za sobą? Każdy kochający chłopak byłby dumny z tego i bardzo szczęsliwy że to właśnei jemu dziewczyna oddała swój najcenniejszy skarb - najlepiej wtedy kiedy z obu stron widać że to jest miłość a nie tylko chemia, po dłuższym czasie bycia razem. Moja dziewczyna niestety miała już pewne doświadczenia, ale i tak ją kocham, chociaż jak sobie pomyślę o tym że kiedyś ktoś z nią... Od razu dodam że nigdy nie należałem do facetów wykorzystujących dziewczyny tylko do seksu, a jeśli Ona chciałaby poczekać z tym - nie naciskałbym bym bo cenię ją nie tylko za fizyczne walory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×