Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

THE BODY SHOP w Galerii Łódzkiej

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Znacie może ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co2
tak! balsamy do ciała- 60 pln, balsamy do ust-30pln drogooo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleenka
w Stanach jeden z tańszych sklepów z kosmetykami. balsam w pramocji-10$!!!!!! dlaczego w tej Polsce zawsze wszystko musi byc takie drobie????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
balsam do ust 30zł - to widze że ceny takie jak na allegro, chyba wybiorę się po balsam kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kojarze tego sklepu w galerii lodzkiej :P fakt ze dawno tam nie bylam juz i kosmetyki raczej omijam bo mam je z innych zródeł... mimo wszystko nie kojarzę... :D ale 60 zł za balsam do ciała bym nie zapłaciła... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminokwaska2765
bylam w piatek i jak zawsze nic nie kupilam.Kiedys za granica kupilam balsam do ciala i byl beznadziejny.Mazal sie i nie nawilzal zbyt dobrze.Podobno te ich maselka sa super ale 200 ml za 59 zeta to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotówka stoi nisko, kobiety, dlatego to jest drogie.. na realia USA czy innego kraju to istotnie tani sklep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \ZaSDFGHTYJU
Odświeżam wątek.Ja w uk kupowalam b.czesto.Ostatnio wybralam sie do BS w Galerii,zaplacilam ponad 200 zl i wiecie co..pani mi powiedziala ze zabraklo im torebek-normalnie obciach i żenada!!!dostalam kosmetyki do jednorazowej reklamóweczki,bialej-tfu..:(( juz tam wiecej nie pójde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×