Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MNIAM09

POMOZCIE,DORADZCIE

Polecane posty

Mam taki problem, wspolzyje z moim nowym chlopakiem od jakichs 4 miesiecy, kocham go bardzo i uwielbiam uprawiac z nim sex po pijaku, po trzezwemu tez, ale on niebardzo potrfi mnie zaspokoic, tzn dochodze gdy dotyka palcem szybko moja lechtaczke, co robic zeby bylo mi z nim dobrze,zalezy mi na nim ale sex tez jest wazny!! i jeszcze jedno robie mu loda regularnie a on jeszcze nigdy nie zrobil mi minetki, raz tylko po alkoholu polizal przez jakies pol minuty, jak go na to naprowadzic ? bardzo to lubie, moj chlopak wie ze bardzo dbam o higiene, wiec nie wiem w czym problem,co mam zrobic? wstydze sie powiedziec mu w prost o tym, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przed zrobieniem mu loda ułóż się do pozycji 6/9. Jesli nie załapie lub będzie udawał Greka - nie rób mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe troche sie wstydze tak, dlatego ze nie znam powodu dlaczego tego nie robi, ja lubie bardziej taki ostry sex, taki zbocozny, a on chyba odwrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze po prost westchnij i powiedz: kiedyś podczas seksu całowłeś mnie wszędzie. Do tej pory pamiętam, jak fajnie się czułam i ciągle marzę o powtórce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze to bylo troche dawno i pewnie nie zrozumie o czym wspominam, nie mam pojecia o co mu chodzi, przeciez robie mu loda za kazdym razem a on tylko palce, juz mnie to wkurza powoli, czsami mam ochote na niego krzyknac i powiedziec brzydko zeby mnie wylizal;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste. Nie rób loda. Zatęskni, to się domyśli. Nie myśl, że jest taki niedomyślny. Jest po prostu leniwy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myslalam o tym, no a len z niego straszny;] i chyba tak zrobie, jak kuba bogu tak bog kubie;] dzieki sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×